Szukaj

Gwiazda „Top Model” w „The Voice of Poland. To bliska przyjaciółka Michała Szpaka. Czy ją wybrał? Wideo.

Michał Szpak, w programie The Voice of Poland, przeżył spore zaskoczenie. Jednym z uczestników Przesłuchań w Ciemno okazała się przyjaciółka artysty Violet Oliferuk. Kim jest i co wiadomo na jej temat?
Michał Szpak The Voice

Michał Szpak The Voice

Michał Szpak doskonale sprawdza się nie tylko na scenie, ale także jako juror w najnowszej edycji programu The Voice of Poland. Program, który otwiera drzwi do kariery młodym wokalistom, przyciąga prawdziwe muzyczne talenty. To one mają okazję rozwijać swoje umiejętności nie tylko pod okiem Szpaka, ale także Margaret, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona.

Zobacz: Michał Szpak na imprezie zniknął w cieniu siostry. Marlena pokazała klasę w najlepszym wydaniu

Violet Oliferuk w The Voice of Poland

W sobotę zostaną wyemitowane ostatnie Przesłuchania w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Wszystko nie tylko przez fakt, że zostanie ujawniony ostateczny skład drużyn członków jury, ale także przez to, że jedną z uczestniczek będzie Violet Oliferuk.

Zobacz: Napalona fanka chciała wrobić Michała Szpaka w romans. Screeny pikantnych wiadomości trafiły do sieci

Violet Oliferuk w The Voice of Poland

Violet Oliferuk w The Voice of Poland

Występ będzie sporym zaskoczeniem dla Michała Szpaka. Muzyk, który odwróci swój fotel niemal w ostatnim momencie, zareaguje niezwykle emocjonalnie. Pobiegnie do Violet i ją przytuli. Okazuje się, że muzyk i Oliferuk znają się od wielu lat.

Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra – wyjaśnił rozemocjonowany trener.

Szpak nie miał pojęcia, że jego przyjaciółka przyleciała do Polski, żeby spróbować swoich sił w The Voice of Poland. 

Nie mogłam nic powiedzieć! – wytłumaczyła się artystka.

Dodajmy, że Violet poznała Michała ponad osiem lat temu na wspólnym koncercie w Warszawie. Od tamtego momentu bardzo się przyjaźnią. Czy dzięki temu  Violet wybierze przyjaciela na swojego trenera? A może zdecyduje się pójść do drużyny chłopaków z Afromental, którzy również odwrócili się podczas jej występu?

Kto jeszcze będzie miał szansę wejść do Bitew, drugiego etapu muzycznego show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Violet Oliferuk – kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Los Angeles. Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie.

Ponad rok temu Violet, wraz z siostrami, postanowiły spróbować swoich sił w polskiej edycji Top Model. Siostry pomyślnie przeszły eliminacje i chociaż żadnej z nich w programie nie udało się zajść zbyt daleko, były jednymi z barwniejszych postaci show.

Violet Oliferuk

Violet Oliferuk

Siostry Oliferuk w Stanach Zjednoczonych czują się jak ryba w wodzie, poznały wiele gwiazd światowego show-biznesu, z niektórymi z nich nawet się zaprzyjaźniły. W tym m.in. z Jennifer Lopez, która korzysta z usług Stevie’ego Mackeya – trenera wokalnego Violet.

Zobacz: Michał Szpak pokazał gorące wakacyjne fotki w samych majtkach! Ma ciało jak Adonis!

 

 


Violet Oliferuk w The Voice of Poland

Violet Oliferuk w The Voice of Poland

Michał Szpak z przyjaciółką fot. Waldemar Kompała / TVP

Michał Szpak z przyjaciółką fot. Waldemar Kompała / TVP

Przyjaciółka Michała Szpaka w The Voice - fot. Waldemar Kompała / TVP

Przyjaciółka Michała Szpaka w The Voice - fot. Waldemar Kompała / TVP

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×