Szukaj

Taylor Swift zdradziła imię dziecka Ryana Reynoldsa i Blake Lively? Ale nie to jest największą sensacją

Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift przygotowała dla swoich fanów gratkę w postaci nowego albumu. Okazuje się, że piosenkarka mogła w nim zdradzić imię trzeciego dziecka Blake Lively. Fani mają pewność.

Taylor Swift jak inne gwiazdy znajdujące się na terenie Stanów Zjednoczonych zmuszona jest do wstrzymania się od scenicznych aktywności. Jednak w tych ciężkich czasach nie zapomniała o swoich fanach. W sekrecie nagrała płytę, o której poinformowała na swoich mediach społecznościowych 23 lipca. Dziś natomiast cały krążek pojawił się w sieci.

Folklore nieco odbiega od jej dotychczasowych nagrań. Utrzymany jest w nieco odmiennym klimacie, niż piosenkarka nagrywała dotychczas. Czy spodoba się fanom? Na razie liczba wyświetleń kolejnych utworów na YouTubie stale wzrasta, a fani artystki doszukali się w nich ukrytych informacji.

Czy Taylor Swift zdradziła imię trzeciego dziecka Blake Lively i Ryana Reynoldsa

Kilka godzin po premierze najnowszego albumu Taylor Swift pojawiły się zaskakujące doniesienia, na temat jednej z piosenek znajdujących się na krążku. Utwór Betty w zadziwiający sposób nawiązuje do imion dwóch najstarszych córek małżeństwa Blake Lively i Ryana Reynoldsa: Inez i James.

W treści piosenki Swift śpiewa także o maltretowanej dziewczynie imieniem Betty. Fani słynnej pary aktorów zastanawiają się, czy artystka nie ujawniła w ten sposób skrywanej tajemnicy. Padło mnóstwo pytań o to na Twitterze.

Inez? James? Co jeśli Betty to imię trzeciego dziecka Blake Lively? – pytają internauci.

Taylor Swift użyła imion James i Inez, dzieci Blake Lively w swojej piosence „Betty”. Blake i Ryan do tej pory nie zdradzili imienia swojej trzeciej córeczki. Czy jest to Betty? – dopytuje fanka.

Przypomnijmy, że mimo iż trzecia córka pojawiła się na świecie zeszłorocznej jesieni, to rodzice nadal nie ujawnili, jak ją nazwali. Smaczku dodaje fakt, że to nie pierwszy raz kiedy Taylor odwołuje się w swoich tekstach do dziewczynek. 5-letnia James pojawiła się już w utworze Gorgeus na albumie Reputation. W 2018 roku dumni rodzice byli widziani na stadionie Gillette w Massachusetts, gdy ze wzruszeniem zareagowali na pojawienie się głosu James.

Czy domysły fanów okażą się prawdziwe? Czy doniesienia o maltretowanym dziecku są jedynie ponurą twórczością gwiazdy? Taylor Swift raczej nie skomentuje tych spekulacji.


Taylor Swift nowy album

Taylor Swift nowy album

Blake Lively – The Rhythm Section

Blake Lively – The Rhythm Section

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×