Tatiana Mindewicz-Puacz tonie w objęciach partnera. Tyle czułości na jednym zdjęciu jeszcze nie pokazywała

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz o relacjach międzyludzkich wie wszystko. Mentorce udało się stworzyć szczęśliwy związek, a swoim sprawdzonym przepisem na miłość podzieliła się z internautami. Jak często przytula się ze swoim partnerem?

Tatiana Mindewicz-Puacz, to jedna z bardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię telewidzów, pojawiając się w roli mentorki w programie Projekt Lady. Od 2016 roku stara się służyć uczestniczkom swoją dobrą radą i pomóc im uporać się z problemami emocjonalnymi.

Ze względu na swój ogromny autorytet w dziedzinie rozwoju osobistego i coachingu Tatiana często jest zapraszana w roli eksperta także do innych produkcji. Regularnie możemy ją spotkać w Dzień Dobry TVN oraz w programach emitowanych na antenie TVN24 BiS.

Tatiana Mindewicz-Puacz w ramionach partnera

Mindewicz-Puacz zyskała sobie nie tylko uznanie wśród widzów, ale wzbudziła również zainteresowanie kolorowej prasy. Wiosną zeszłego roku wszyscy pilnie śledzili życie uczuciowe Tatiany, a tabloidy donosiły o przystojnym brunecie, który co jakiś czas pojawia się u jej boku. Mentorka nie trzymała mediów zbyt długo w niepewności i rozwiewając wszelkie wątpliwości, zaczęła pojawiać się na branżowych eventach ze swoim ukochanym. Jak się okazało, owy tajemniczy brunet ma na imię Piotr i na co dzień zajmuje się cateringiem dietetycznym.

Związek Tatiany i jej partnera ma się doskonale. Udało im się zbudować silną relację. Dowodem tego są wspólne zdjęcia, które co jakiś czas możemy oglądać na profilach społecznościowych gwiazdy Projektu Lady.

…pamiętajcie, jak powiedziała Virginia Satir: 4 uściski dziennie są nam potrzebne – żeby przeżyć, 8 – żeby być zdrowym, 12 – żeby się rozwijać. My dzisiaj stawiamy na ROZWÓJ a Wy? – napisała pod zdjęciem Tatiana.

Przepis Tatiany na szczęśliwy związek jest bardzo prosty i przyjemny. Nie ma się czemu dziwić, bo w końcu mentorka jest specjalistką od miłości i relacji.


Tatiana Mindewicz-Puacz z partnerem

Tatiana Mindewicz-Puacz z partnerem

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×