Nie będzie kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”? Polsat podjął zaskakującą decyzję w sprawie show!

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

„Taniec z Gwiazdami 9” dopiero w 2019 roku

Najnowszy sezon Tańca z Gwiazdami wzbudza niewyobrażalne emocje. Kontrowersyjne nazwiska na liście uczestników, nowa jurorka, prywatne dramaty w tle – widzowie kochają zamieszanie, jakie towarzyszy ósmej edycji programu i kochają uczestników, którzy walczą o Kryształową Kulę z ich pomocą. Powoli zbliżamy się do finału: w show zostały jedynie cztery pary, faworyci, którzy od początku mogli liczyć na największe poparcie. Popek i Beata Tadla mają szanse stanąć oko w oko w walce o trofeum, którego pragną wszyscy… a o które długo nie powalczy nikt inny.

Jak się okazuje, dziewiąty sezon programu na swój debiut będzie musiał poczekać długi rok. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Nina Terentiew wyznała, że Polsat jest bardzo zadowolony z nowych odcinków:

Jesteśmy zadowoleni z jakości i wyników oglądalności obecnych odcinków show. Bardzo nas również cieszy różnorodność uczestników. Mamy np. lekarza gwiazd, dziennikarkę, aktora, architekta, rapera, blogerkę, piosenkarza czy modelkę. Wiemy również, że publiczność wcale nie oczekuje, żeby wszyscy fenomenalnie tańczyli. Znacznie bardziej kibicują swoim idolom oglądając ich wysiłki na parkiecie – mówi  Nina Terentiew.

I właśnie dlatego zdecydowała się na zrobienie kolejnej dwunastomiesięcznej przerwy między sezonami. To świetnie wpływa na oglądalność i pobudza apetyt widzów na więcej tanecznych zmagań. Pierwsze odcinki osiągały rekordową oglądalność, przekraczającą trzy miliony widzów!

Myślicie, że to dobry pomysł czy wolelibyście zobaczyć Taniec z Gwiazdami dużo wcześniej?

Taniec z gwiazdami 8: Z programu odpadła kolejna para. Pozostali już tylko faworyci!

Taniec z Gwiazdami 8: Wielkie zaskoczenie w szóstym odcinku show! Rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta!

Najpierw „Druga Szansa”, a teraz „Taniec z Gwiazdami”?! Show znika z anteny!

 


Michał Wiśniewski – Taniec z gwiazdami 8

Michał Wiśniewski – Taniec z gwiazdami 8

Rafał Maserak i Angelika Mucha – Taniec z gwiazdami 8

Rafał Maserak i Angelika Mucha – Taniec z gwiazdami 8

Taniec z Gwiazdami 8. Kto odpadł w szóstym odcinku?

Taniec z Gwiazdami 8. Kto odpadł w szóstym odcinku?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×