Zosia Zborowska pokazała reakcję córki na widok Andrzeja Wrony w telewizji. Nadziejka „oszalała”! Rozczulające wideo

Nadziejka zobaczyła tatę w telewizji

Nadziejka zobaczyła tatę w telewizji

Zosia Zborowska pokazała na Instagramie reakcję Nadziejki na widok taty w telewizji. Andrzej Wrona to prawdziwy bohater dla swojej córeczki. Ale to słodkie!

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska po niemałych perypetiach doczekali się wymarzonej córeczki. O jej narodzinach poinformowali w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu pokazują kadry z malutką Nadzieją, nie pokazując jej twarzy. Były reprezentant Polski w siatkówce w jednym z wywiadów zdradził, jak zmieniło się jego życie po tym, kiedy pojawiło się w nim dziecko.

Mogę potwierdzić, coś przeskakuje w głowie i to jest niesamowite. Na pewno zmianą było uświadomienie sobie, w momencie narodzin Nadziei, że ja już do końca życia będę się o kogoś martwił. No i tak faktycznie jest. Non-stop mam z tyłu głowy: czy ona jest bezpieczna, czy jest najedzona, czy nic ją nie boli, czy jest zdrowa itd. – wyznał w rozmowie z Ładne Bebe.

Siatkarz przyznał też, że narodziny córeczki sprawiły, że relacja z żoną także jest inna.

Relacja jest więc mocno inna, ale mimo tych paru, nazwijmy to „minusów”, jeśli chodzi na przykład o intymność czy seks, moim zdaniem jest głębsza i finalnie lepsza. Związek się zmienia, ale mimo zmian jest silniejszy, mocniejszy, warto między sobą to przepracować, żeby było dobrze, po prostu – powiedział.

Oboje świetnie odnaleźli się w roli rodziców. Nadziejka to ich oczko w głowie. Najnowsze wideo, jakim podzieliła się z fanami Zosia, rozczula.

 Tak córka Zosi Zborowskiej zareagowała na widok taty w telewizji

Nadziejka niedawno skończyła już rok, więc zaczyna pewnie chodzić, ale też i mówić. Na najnowszym wideo Zosia pokazała, jak dziewczynka zareagowała na widok swojego taty w telewizji. Andrzej Wrona jest gwiazda siatkówki, a jego córeczka po raz pierwszy dostrzegła ojca na ekranie.

Nic słodszego dziś już w internatach nie zobaczycie  #TATA #DADDY #naKoniecPadła – napisała Zborowska.

Pod filmikiem sporo wpisów rozczulonych reakcją Nadziejki internautów. Trzeba zgodzić się z jej mamą, to rzeczywiście najsłodsze, co dziś zobaczycie.


Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska z Nadziejką

Zosia Zborowska z Nadziejką

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - urodziny córki

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - urodziny córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×