Rezygnacja w TZG! Uczestnik z bólem serca poinformował o odejściu. Jury załamane

Sylwester Wilk zrezygnował z TzG

Sylwester Wilk zrezygnował z TzG

Taniec z Gwiazdami - niespodziwana rezygnacja uczestnika programu. Zatańczył wspaniale, ale zdrowie nie pozwoliło mu kontynuować przygody w programie. Jury załamane.

Taniec z Gwiazdami 11 od początku wzbudza wielkie emocje. Nie dość, że został zawieszony przez pandemię koronawirusa, to tańczące gwiazdy zmagają się z różnymi przeciwnościami. Najpierw przez to, że przełożono program, musiał zrezygnować z niego Marcin Bosak, a teraz kolejny uczestnik przedwcześnie opuścił show.

Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami. Dlaczego?

Sylwester Wilk po ostatnim odcinku trafił do szpitala na trzy dni. Jego dzisiejszy występ stanął pod znakiem zapytania, ale mężczyzna po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym wojownikiem i zatańczył bez protezy. Jurorzy nie kryli wzruszenia po tym występie.

Przed występem, nawiązując do tematu odcinka, którym był dom rodzinny, przypomniał o swoim trudnym dzieciństwie:

Przez pierwsze cztery lata wychowywałem się w domu dziecka. Odwiedziłem go pierwszy raz od 20 lat. Z domu dziecka przeprowadziłem się do domu rodzinnego jak miałem cztery lata. W moim życiu zbłądziłem na kilka lat. Wpadłem w alkohol, narkotyki. (…) Wróciłem i miałem mocne postanowienie zmiany.

Po tym, jak razem z Hanią Żudziewicz zatańczył taniec nowoczesny, wszyscy byli wzruszeni. Jego mam, która była na widowni ze łzami powiedziała:

Walczy o siebie, chce być zawsze lepszą wersją siebie. Zawsze szedł własną drogą. Dziękujemy, bo poznaliśmy cały wachlarz uczuć. To nas wzmocniło i połączyło. Kochamy Cię i zawsze jesteśmy z Tobą.

Członkowie jury także nie ukrywali, że są pod wrażeniem. Iwona Pavlović przyznała mu 10 punktów i powiedziała:

Straciłeś nogę, ale dziś zyskałeś skrzydła. Taniec współczesny nie ma ograniczeń i Ty nie masz ograniczeń. Bardzo przeżyłam ten pokaz.

Nie mniej wzruszeni byli Malitowski i Grabowski.

Niestety, okazało się, że kontuzja Sylwestra jest dużo poważniejsza, niż przypuszczał i lekarz zakazał mu dalszych występów, a przez najbliższe 4 tygodnie Wilk nie będzie mógł nosić protezy. O rezygnacji poinformował tuż przed podaniem wyników.

Niestety decyzją lekarza, muszę opuścić ten program.

Podziękował wszystkim, którzy mu pomogli, telewizji Polsat, jury, Hani Żudziewicz, swojej dziewczynie Julce oraz wszystkim tym, którzy go wspierali. Zaznaczmy, że zdobył najwięcej punktów, bo aż 30.

Okazało się, że Wilk wiedział już o tym od rana.


Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami

Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami

Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami

Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami

Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami

Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×