Wirtualna Polska

Świat opłakuje Robina Williamsa. Jego żona wydała wzruszające oświadczenie, a córka pożegnała go ujmującym cytatem

Świat opłakuje Robina Williamsa. Jego żona wydała wzruszające oświadczenie, a córka pożegnała go ujmującym cytatem

Wirtualna Polska

Susan Schneider jest zrozpaczona śmiercią męża, Robina Williamsa. Jednak nie chce, żeby o jej ukochanym mówiło się w kontekście samobójstwa i problemów. Bardzo zależy jej na tym, aby aktor utkwił wszystkim w pamięci jako niezwykle utalentowany człowiek, którego role komediowe wszystkim poprawiały nastrój.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dziś rano straciłam mojego męża i najlepszego przyjaciela. Świat stracił jednego ze swoich najukochańszych artystów i pięknego człowieka. Mam złamane serce. W imieniu rodziny Robina prosimy o uszanowanie prywatności w czasie tego głębokiego smutku. Mamy nadzieję, że nikt nie będzie skupiał się na jego śmierci, a na niezliczonych momentach szczęścia i uśmiechu, które dawał milionom ludzi – napisała w oświadczeniu Susan Schneider.

Informacja o śmieci Robina Williamsa wywołała poruszenie na całym świecie. Aktor od 20 lat zmagał się z uzależnieniami od narkotyków i alkoholu. Nie jest też tajemnicą, że od wielu lat chorował na depresję. Jego ciało znaleziono w jego domu w Kalifornii. Najprawdopodobniej umarł z powodu uduszenia. Ostatni raz był widziany w niedzielę około godziny 22. Według świadków, miał spacerować po tarasie.

Szeryf hrabstwa Marin powiedział, że Williams popełnił samobójstwo przez uduszenie, ale przyczyna śmierci wciąż jest przedmiotem badań. Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona we wtorek – podała agencja informacyjna Reuters.

Cały świat opłakuje Robina Williamsa. Internauci składają kondolencje pod opublikowanym przez niego ostatnim zdjęciem na Instagramie. Aktor umieścił w sieci zdjęcie z dawnych lat, na którym jest on i jego córka. Zelda niedawno skończyła 25 lat.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wszystkiego najlepszego, pani Zeldo Rae Williams! Dzisiaj o ćwierć wieku starsza, ale i tak na zawsze moja mała dziewczynka – napisał.

Zelda pożegnała ojca bardzo wzruszającym cytatem autorstwa Antoine de Saint-Exupéry na Instagramie.

Ty – będzie miał gwiazdy tak, jak nie miał ich nikt inny… Będę żyła na jednej z tych gwiazd. Na jednej z nich będę się śmiała. I będzie tak, jakby gwiazdy się śmiały, kiedy patrzysz w niebo nocą… Ty – ty jeden, będziesz miał gwiazdy, które potrafią się śmiać – napisała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Robin Willams miał nie tylko córkę Zeldę, ale też syna Cody’ego i Zachary’ego. Cody i Zelda byli owocem jego drugiego małżeństwa z Marshe Garces Williams, która była jego osobistą asystentką. To właśnie z nią założył też organizacje charytatywną Windfall Foundation, za której pośrednictwem zbierał pieniądze na działalność dobroczynną. Pierwszą żoną aktora była tancerka i producentka Valerie Velardi, która urodziła mu syna Zachary’ego. Z Susan Schneider ożenił się w 2011 roku.

 

Robin Williams i Zelda


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×