Pamiętacie małą Suri Cruise? Wyrosła i dzisiaj powala urodą! Całe Hollywood oszalało na jej widok!

Suri Cruise

Jak wygląda obecnie Suri Cruise?

Choć po związku Katie Holmes i Toma Cruise’a zostały już tylko słodko-gorzkie wspomnienia, a para ruszyła ze swoim życiem do przodu, po ich związku została jeszcze mała Suri Cruise. Córeczka pary uchodziła za jedno z najładniejszych dzieci w show-biznesie, kilka razy została też okrzyknięta najlepiej ubranym dzieckiem znanej pary. Jak wygląda obecnie?

Suri ma już 12 lat i zaczyna wyrastać na śliczną panienkę. Choć dziewczynka rzadko jest widywana publicznie, bo Katie chroni ją przed blichtrem i zamieszaniem związanym ze światem rozrywki, to niedawno paparazzi udało się ją uchwycić na kilku zachwycających zdjęciach. Holmes zabrała ją ze sobą na jedno ze swoich oficjalnych wyjść i trzeba przyznać, że trudno oderwać od niej wzrok!

Dziewczynka robi się coraz bardziej podobna do swojej ślicznej mamy, ale nie sposób nie zauważyć podobieństwa do Toma. Pojawiła się w towarzystwie Katie na gali ABT i zadała szyku na czerwonym dywanie. W kolorowej sukience, ślicznie upiętych włosach, z szerokim uśmiechem na twarzy, wyglądała jak jedna z zaproszonych gwiazd, co zaznaczyły w swoich artykułach praktycznie wszystkie serwisy o życiu gwiazd w Stanach Zjednoczonych:

„Suri przyćmiła Katie”, „Suri jest coraz piękniejsza”, „Córka Katie Holmes wyrasta na modelkę” – grzmią nagłówki w poczytnych amerykańskich portalach internetowych.

Zobaczcie w naszej galerii jak wyrosła i zmieniła się przez lata. Pójdzie w ślady rodziców i zrobi karierę?

Rozdano Złote Maliny 2018! Na liście nagrodzonych Mel Gibson, Tom Cruise… Kto jeszcze?

Tom Cruise założył konto na Instagramie! Pozazdrościł byłej żonie? Nicole Kidman zrobiła to niemal miesiąc wcześniej!

Tom Cruise bierze ślub? Amerykański aktor znalazł w końcu prawdziwą miłość!


Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Katie Holmes in Zac Posen dress

Katie Holmes in Zac Posen dress attends the American Ballet Theatre's 2018 Spring Gala on May 21, 2018 at the Metropolitan Opera House in New York, New York, USA.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×