„Śpiewajmy razem. All Together Now” z nową obsadą! Ewę Farną zastąpiła jeszcze większa gwiazda! Zmienił się również prowadzący

Śpiewajmy razem. All Together Now. Kto wygrał?

Śpiewajmy razem. All Together Now. Kto wygrał?

Kto w jury Śpiewajmy razem. All Together Now 2?

Nowy prowadzący, nowe jury… Już wiemy jakie zmiany czekają na widzów w drugim sezonie Śpiewajmy razem. All Together Now. Sprawdź, kto zastąpił Ewę Farną i kim jest nowy prowadzący muzyczne show Polsatu.

Polsat postanowił kontynuować swoje muzyczne show Śpiewajmy razem. All Together Now. Już w marcu stacja wyemituje drugą edycję widowiska, które w poprzednim sezonie wygrał Mateusz Łopaciuk. Przypomnijmy, że o losach uczestników decyduje stuosobowe jury. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika.

W pierwszym sezonie przewodniczącą potężnego grona ekspertów była Ewa Farna, która jednak zrezygnowała z uczestnictwa w kolejnych edycjach. Teraz już wiadomo, że jej miejsca zajęła Beata Kozidrak – żywa legenda polskiej estrady, autorka niezliczonej ilości hitów i liderka zespołu Bajm.

Beata będzie przewodniczącą jury w składzie znanym z poprzedniego sezonu: Madox, Saszan, Dariusz Kordek, Jacek Dewódzki, Paweł Stasiak, Krzysztof Jaryczewski, Papina McQueen, Ramona Rey oraz Anja Ortodox, do którego dołączą nowe postaci, wśród nich: Wanda Kwietniewska z grupy Wanda i Banda, Joanna Lazer z zespołu Red Lips, Jula oraz Gabriel Fleszar i Krzysztof Kasowski, Tomasz Pukacki Titus, Marek Kaliszuk oraz Tomasz Lubert z zespołu Virgin.

W drugiej edycji Śpiewajmy razem pojawi się również nowy prowadzący. Miejsce Igora Kwiatkowskiego zajmie kabareciarz Mariusz Kałamaga.

Wygląda więc na to, że szykuje się niezwykle emocjonujące show. Będziecie oglądać?

Beata Kozidrak prowadzącą telewizyjnego show! To będzie jej wielki debiut!

Telekamery 2019: Znamy wszystkich nominowanych! Joanna Kulig, Michał Szpak, Mikołaj Roznerski, Dorota Szelągowska… Kto jeszcze?

„Śpiewajmy razem. All Together Now” bez Ewy Farnej! Zrezygnowała z drugiej edycji i gorzko podsumowała nowe show Polsatu


Beata Kozidrak – aukcja WOŚP 2019, kreacja Patrycji Kujawy

Beata Kozidrak – aukcja WOŚP 2019, kreacja Patrycji Kujawy

Śpiewajmy razem. All Together Now

Śpiewajmy razem. All Together Now

Lonia i Bronia - Śpiewajmy razem. All Together Now

Lonia i Bronia - Śpiewajmy razem. All Together Now

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×