Szukaj

Salon siostry Roberta Lewandowskiego ocieka złotem. Luksus! A jak wyglądają pozostałe wnętrza

Milena Miros-Lewandowska

Milena Miros-Lewandowska

Milena Lewandowska-Miros w mediach społecznościowych często pokazuje zdjęcia z wnętrza swojego apartamentu. Tym razem pokazała salon. Stylowe wnętrze robi wrażenie.

Milena Lewandowska-Miros jest starszą siostrą Roberta Lewandowskiego, która często pojawia się w prasie. Kobieta była zawodniczką drużyny siatkarskiej AZS Politechnika Warszawska, jednak zrezygnowała z kariery sportowej na rzecz życia rodzinnego. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, który jest właścicielem firmy odzieżowej. Małżeństwo wspólnie wychowuje synka Leona oraz córeczkę, która przyszła na świat zaledwie trzy miesięce temu.

Narodziny drugiego dziecka otworzyły kolejny rozdział w życiu państwa Miros. Mimo wszystko mama dwojga maluchów znajduje czas na aktywne udzielanie się w mediach społecznościowych. Od dłuższego czasu pozwala podglądać swoim fanom, jak urządziła apartament. Na Instagramie właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie, które prezentuje gustownie urządzony salon.

Jak wygląda salon siostry Roberta Lewandowskiego?

Gwiazdy od dłuższego czasu są świadome tego, że social media są najważniejszym kanałem do komunikacji ze swoimi fanami oraz mogą stanowić dodatkowe źródło dochodu. Można zauważyć, że w ostatnim czasie osoby popularne chętnie prezentują stylowe wnętrza swoich domów. Wśród nich jednak nie do przebicia jest siostra Roberta Lewandowskiego, która ma jedno z najbardziej estetycznych mieszkań, jakie można zobaczyć na Instagramie.

Apartament Mileny Lewandowskiej urządzony został w stylu glamour. Salon jest sercem domu, w którym koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie domowników. To pomieszczenie jest odzwierciedleniem wysublimowanego gustu właścicielki. Dominują w nim złote i czarne dodatki. Uwagę zwracają fikuśne, złote donice, w których umieszczone zostały wysokie kwiaty oraz duży złoty żyrandol, który dzięki niesymetrycznemu rozstawieniu kulistych lamp oświetla każdy zakamarek pomieszczenia.

Ciemne zasłony sięgające podłogi, kontrastują z białymi ścianami i dodatkami oraz dużą ilością kwiatów. Wnętrze jest nastrojowe, co dodatkowo podkreślają świece umieszczone w centralnej części białego, błyszczącego stołu. Od razu można zauważyć, że Miros lubi bawić się formami i kształtem dodatków, które wybiera do dekoracji wnętrz.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Milena stawia na sezonowe rośliny. Na stole znajdują się niewielkie złote doniczki z kępami wrzosu.

Jak podoba Wam się salon Mileny Lewandowskiej-Miros? W galerii znajdziecie także zdjęcia z pozostałych pomieszczeń w domu siostry Roberta.


Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Mieszkanie siostry Roberta Lewandowskiego(1)

Mieszkanie siostry Roberta Lewandowskiego

Dodaj komentarz

  • Seć pisze:

    A moze jeszcze o kolezance siostry p lewandowskiego cos znajdziecie nie macie tematu tylu prostych ludzi potrzebuje wsparcia a wy ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×