Po zdradzie Pique ujawniono romans Shakiry! I to z kim! Zdumiewające szczegóły rozgrzewają światowe media

Shakira, Gerard Pique

Shakira, Gerard Pique

Nie milkną echa rozstania Shakiry i Gerarda Pique, a na jaw wychodzą nowe fakty na temat szczegółów zakończenia ich relacji. Hiszpański paparazzi Jordi Martin ujawnił ostatnio informacje na temat romansu piosenkarki z innym sportowcem.

Choć Shakira i Gerard Pique rozstali się trzy miesiące temu, to emocje związane z nagłym zakończeniem ich wieloletniego związku nadal nie opadły. W mediach pojawiają się coraz nowsze doniesienia i szczegóły na temat rozpadu ich relacji.

W ostatnim czasie światło dzienne ujrzała nawet tożsamość kochanki piłkarza, dla której miał zostawić kolumbijską piosenkarkę po 12 latach związku. To 23-letnia studentka i pracownica firmy Pique, Clara Chia Marti. Sam zainteresowany również przestał ukrywać się z nową partnerką. Pojawili się wspólnie na koncercie i ślubie przyjaciela. Według doniesień dziennikarzy Ya es mediodia romans trwa od co najmniej listopada 2019 roku.

Z kim Shakira miała romans?

Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty na temat Shakiry. Okazuje się, że gwiazda również miała wdać się w romans – i to z gwiazdorem światowego tenisa. Paparazzi Jordi Martin, który swoją pracę opiera teraz głównie na temacie jednego z najgłośniejszych rozstań ostatnich miesięcy, ma dowody, że piosenkarka – zanim poznała jeszcze Gerarda Pique – wdała się w romans z innym sportowcem.

W programie America Noticias dawał wskazówki mające pomóc w odkryciu tożsamości jej amanta:

To postać znana na całym świecie, elitarny sportowiec, jeden z trzech najlepszych w historii Hiszpanii – powiedział Jordi Martin, dodając, że to nie piłkarz, a tenisista, który wystąpił w popularnym teledysku Shakiry, „Gitana”

Ostatnia podpowiedź nie pozostawiła złudzeń co do nazwiska rzekomego kochanka Shakiry. Z pewnością chodzi o Rafaela Nadala – hiszpańskiego tenisistę, uważanego za jednego z najwybitniejszych zawodników. Wiele osób skłania się do uznania go za najlepszego zawodnika w historii tenisa ziemnego.

Obecnie Rafael Nadal jest szczęśliwym mężem Marii Francisci Perello, z którą oczekuje na narodziny dziecka.


Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Shakira i Gerard Piqué pozują razem

Shakira i Gerard Piqué pozują razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×