NewsyAfera wokół Shakiry i Gerarda Pique. Gwiazda i piłkarz Barcelony są szantażowani?

Afera wokół Shakiry i Gerarda Pique. Gwiazda i piłkarz Barcelony są szantażowani?

Shakira i Gerard-Pique szantażowani sekstaśmą?
Shakira i Gerard-Pique szantażowani sekstaśmą?
Milena Majek

19.11.2015 08:39

Wielki mecz, na który czeka cały piłkarski świat, zbliża się nieubłaganie. Real Madryt podejmie FC Barcelonę już za dwa dni. W związku z tym w hiszpańskich mediach pojawiają się co jakiś czas nowinki dotyczące piłkarzy. Ulubieńcem dziennikarzy stał się Gerard Pique. Atmosfera wokół partnera Shakiry jest nieustannie gorąca. Znany z ostrego języka i nieprzychylnego podejścia do zawodników Realu Madryt piłkarz niedawno kolejny raz wypowiedział się negatywnie. Tym razem na temat kibiców Królewskich.

Na dwa dni przed El Clasico znów pojawiły się informacje związane z Pique. W hiszpańskich mediach pojawiła się informacja, że obrońcy Barcelony i jego partnerce Shakirze grożono upublicznieniem prywatnych nagrań zawierających erotyczne treści. Znacznej sumy pieniędzy podobno domaga się były pracownik pary.

To kolejna afera w piłkarskim świecie z sekstaśmą w tle. Niedawno wyszło na jaw, że gwiazdor Realu Madryt Karim Benzema szantażował swojego kolegę z reprezentacji Francji upublicznieniem erotycznych nagrań.

Póki co Shakira i Gerard Pique nie skomentowali doniesień mediów. Związek tych dwojga co jakiś czas znajduje się w centrum uwagi mediów. Nie jest to na pewno ostatnio afera wokół tej pary.

Shakira i Gerard Pique szantażowani sekstaśmą? fot. Facebook.com
Shakira i Gerard Pique szantażowani sekstaśmą? fot. Facebook.com
Shakira, Milan i Gerard Pique
Shakira, Milan i Gerard Pique
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także