NewsyPartner Shakiry znowu szokuje. Gerard Pique zaognia konflikt z Realem Madryt. "Zostanę wygwizdany"

Partner Shakiry znowu szokuje. Gerard Pique zaognia konflikt z Realem Madryt. "Zostanę wygwizdany"

Gerard Pique pozostaje w konflikcie z kibicami i zawodnikami Realu Madryt
Gerard Pique pozostaje w konflikcie z kibicami i zawodnikami Realu Madryt
Milena Majek

12.11.2015 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piłkarskie święto zbliża się wielkimi krokami. Kibice już nie mogą doczekać się 21 listopada, kiedy to na murawę wybiegną dwie hiszpańskie potęgi Real Madryt i FC Barcelona. El Clasico rozegrane zostanie na Santiago Bernabeu. Przed sportową walką emocje zazwyczaj sięgają zenitu. Tak jest i tym razem. Choć do meczu zostało jeszcze 9 dni ostra wymiana zdań pomiędzy piłkarzami trwa w mediach. Kolejny raz atmosferę podgrzał gwiazdor Barcelony - Gerard Pique.

Obrońca Dumy Katalonii pozostaje w otwartym konflikcie z piłkarzami i kibicami Realu. Pique znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Hiszpan wielokrotnie szokował głośno prezentując swoje zdanie o Cristiano Ronaldo. Ostatnio zaprezentował swoją nienawiść do Królewskich twierdząc, że zawsze życzy im porażki. Krytyka, jaka spadła na piłkarza zmusiła zwołanie konferencji prasowej. On jednak zamiast przeprosić, tylko potwierdził swoje zdanie.

Wydawało się, że afera z Pique ucichła. Nic bardziej mylnego. Piłkarz w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi mówi, że zdaje sobie sprawę z ostrego przyjęcia swojej osoby przez kibiców Realu Madryt. Zdaje się jednak tym nie przejmować i zapowiada wygraną Dumy Katalonii.

Czy zostanę wygwizdany? Tak sądzę, nigdy nie byliśmy miło widziani na Bernabeu, ale to normalne. Nie przypominam sobie byśmy kiedykolwiek byli witani w Madrycie z honorami. W końcu istnieje między nami mocna sportowa rywalizacja. Mamy teraz nasz najlepszy okres. Najważniejsze, że prowadzimy w tabeli i spodziewamy się, że będzie identycznie po meczu w Madrycie - mówi Pique

Spodziewamy się ostrej odpowiedzi ze strony piłkarzy i fanów Realu. Nie jest tajemnicą, że z całego zespołu FC Barcelony to właśnie Gerard Pique budzi największe emocje.

Gerard Pique zaostrza konflikt z kibicami i zawodnikami Realu Madryt. fot. Facebook.com
Gerard Pique zaostrza konflikt z kibicami i zawodnikami Realu Madryt. fot. Facebook.com
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także