NewsyBójka pomiędzy bratem Shakiry i Pique! Tonino w czasie awantury, stanął w obronie swojej siostry i dostał w twarz

Bójka pomiędzy bratem Shakiry i Pique! Tonino w czasie awantury, stanął w obronie swojej siostry i dostał w twarz

Shakira, Gerard Pique
Shakira, Gerard Pique
Krystyna Miśkiewicz
04.05.2023 14:20

Shakira i Gerard Pique przez 12 lat byli uważani za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Chociaż nie zdecydowali się w tym czasie sformalizować relacji, to doczekali się dwojga dzieci. Wspólnie wychowywali synów: Milana i Sashę.

Para rozstała się dosłownie z dnia na dzień i nie zrobili tego w miłej atmosferze. Szybko okazało się bowiem, że piłkarz zaczął spotykać się z młodszą o niemal dwie dekady od matki swoich dzieci, studentką. Przez jakiś czas ukrywał relację, ale z czasem zaczął publicznie pokazywać się z Clarą i publikować wspólne zdjęcia.

Między byłymi partnerami toczyła się prawdziwa medialna wojna. Nie szczędzili sobie przykrych słów, a fani dosłownie murem stanęli za zdradzoną piosenkarką. Wokalistka walczyła też o to, aby wyprowadzić się z synami z Barcelony do Miami. W końcu z pomocą sztabu prawników udało jej si wynegocjować, to co zaplanowała.

Niestety okazuje się, że nawet w USA wokalistka nie ma spokoju. Pomiędzy nią a Gerardem Pique doszło do kolejnej awantury. Na szczęście na miejscu był brat wokalistki, który nie zamierzał stać bezczynnie.

Bójka pomiędzy bratem Shakiry i Gerardem Pique

Shakira i ojciec jej synów cały czas nie mogą się dogadać. Wiadomo, że relacje pomiędzy nimi nadal stoją na ostrzu noża. Świadczyć może o tym, sytuacja z ostatnich dni. Hiszpańskie media donoszą, że były piłkarz FC Barcelony uderzył brata piosenkarki.

Dziennik Marca informuje, że Pique miał być zdenerwowany, że Shakira utrudnia mu kontakt z synami. Według informacji gazety, sportowiec urządził byłej partnerce karczemną awanturę. W jej obronie miał stanąć brat. Torino Mebarak za to, że próbował bronić siostry miał dostać w twarz od Gerarda.

Hiszpańska prasa podała nawet, że na miejscu pojawiła się policja. Jednak nie ma żadnej notatki z ich interwencji. Żadna ze stron nie potwierdziła również dla prasy, że doszło do podobnego incydentu. Po całym rzekomym zajściu piłkarz miał być widziany w towarzystwie synów w jednym z hoteli w Miami.

Shakira i Pique oświadczenie o rozstaniu

Sporym szokiem dla fanów były informacje, które w zeszłym roku obiegły media. Okazało się, że gwiazdorska para postanowiła się rozstać po tym, jak tabloidy opublikowały informacje o zdradzie piłkarza. Jeden z hiszpańskich tabloidów poinformował wówczas, że spotyka się on z młodą studentką. Minęło zaledwie kilka dni, a wokalistka potwierdziła, że nie są już razem.

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie – brzmiało oświadczenie wydane przez agencję komunikacji Shakiry za zgodą Gerarda Pique.
  • Shakira, Gerard Pique
  • Shakira z synami i Gerardem Pique
  • Shakira i Gerard Pique
  • Shakira i Gerard Pique
  • Fotografia: ONS
  • Fotografia: ONS
  • Gerard Pique i Shakira z synami
  • Gerard Pique i Shakira na randce
  • Shakira i Gerard Pique szantażowani sekstaśmą? fot. Facebook.com
[1/9] Shakira, Gerard Pique
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także