To Sebastian Fabijański szantażował Rafalalę, a nie ona jego? Celebrytka udzieliła wywiadu po wizycie u prawnika

Sebastian Fabijański i Rafalala

Sebastian Fabijański i Rafalala

Rafalala oskarżyła Sebastiana Fabijańskiego o to, że to on ją szantażował. Nowa wypowiedź celebrytki jeszcze bardziej komplikuje i tak zagmatwaną aferę.

Sebastian Fabijański od kilku dni tłumaczy się z kontaktów z Rafalalą. Początkowo internauci oskarżali ich o płomienny romans. Aktor postanowił rozwiać wątpliwości i zaczął zasypywać sieć oświadczeniami. Najpierw zasugerował, że transpłciowa celebrytka szantażuje go i zastrasza. Następnie udzielił wywiadu Pudelkowi, w którym opowiedział o ich spotkaniu. Jak się okazuje, był pod wpływem narkotyków i niewiele z niego pamięta.

Z Rafalalą znamy się już od momentu, gdy przygotowywałem się do filmu Botoks. Pytałem o różne rzeczy mieliśmy kontakt telefoniczny. (…) To spotkanie, o którym wszyscy wiemy miało miejsce po tym, jak byłem na koncercie. Jak normalnie narkotyków nie biorę, bo nie służą mi za bardzo. To tak tego wieczora coś się ze mną wydarzyło takiego, że dałem się namówić. Fizycznie było ze mną wszystko w porządku, ale z racji też tego, że jeszcze biorę leki po śmierci ojca, wizyta w szpitalu psychiatrycznym (…), to prawdopodobnie w połączeniu te leki z tym narkotykiem spowodowały, że mi odcięło w ogóle. Mam blackout nie pamiętam praktycznie nic.

Następnie potwierdził, że między nim a Rafalalą nie doszło do niczego, jednak i tak nie krył, że kuriozalna sytuacja doprowadziła go do paranoi.

W momencie kiedy jesteś nagrany raz zaczynasz wpadać w pętlę i niemal w paranoje, że jesteś nagrywany ciągle i to nie tylko przez jedną osobę. To jest podobne doświadczenie jak ktoś ci się włamie do domu i coś ci zostało zabrane. Ja nigdy nie byłem w takiej sytuacji i nie byłem czujny na takie sytuacje. (…) Na ten moment nie mogę powiedzieć: „Tak był to szantaż” Bo ja to oddałem w ręce prawników i to oni się wypowiedzą w świetle prawa.

To Sebastian Fabijański szantażował Rafalalę?

Rafalala zareagowała na oskarżenia Fabijańskiego w rozmowie z Plejadą. Wyznała, że nagrywała spotkanie, bo czuła się zagrożona i podkreśliła, że w wideo nie było nic złego.

Ciężko mi powiedzieć. Może czułam się zagrożona? W tym nagraniu nie było nic tak naprawdę. Ludzie wrzucają do sieci o wiele bardziej ekshibicjonistyczne rzeczy. Są celebrytki, które się opalają i pokazują pośladki. To było dosłownie zdanie, dwa. W ogóle nie rozumiem tej afery. Być może ta afera jest dlatego, że żyjemy w takim, a nie innym kraju. Kobiety transseksualne są postrzegane jako potwory albo innego rodzaju rzeczy. Jestem odporna na hejt i nieważne, co się dzieje, skupiam się na sobie, bliskich, relacjach z moimi przyjaciółmi, rodzinie. Morze hejtu, komentarze czy nieprawdziwe informacje, które się pojawiają, nie zabierają mojego dobrego samopoczucia.

Stanowczo zaprzeczyła przy tym, by doszło do szantażu.

Mogę powiedzieć, że na pewno żadnego szantażu nie było. Mam takie przeczucie, że w najbliższych dniach na Instagramie pewnej osoby będą wyjaśnienia i przeprosiny. Myślę, że pewne słowa zostały źle zrozumiane.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzami zadeklarowała, że była u prawnika i od tego czasu czuje się bezpieczniejsza. Ponadto zarzuciła Sebastianowi, że to on ją szantażował.

Też byłam u swojego prawnika, który przeanalizował korespondencję, którą wysyłałam i mogę czuć się całkowicie bezpieczna. Natomiast ja byłam szantażowana emocjonalnie.

Czekamy na dalszy rozwój wypadków.


Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę

Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański - Plan teledysku

Sebastian Fabijański - Plan teledysku "Bies" | fot. AKPA

Komentarze

 • GośćZosia pisze:

  Zawsze szanowałam Jastrząbpost.pl za to że nie jedzie tak po celebrytach jak inne media !Ale teraz przy tej aferze codzienne publikacje są naprawdę żenujące !Już dość Rafalali i Fabijańskiego !

 • Gość pisze:

  Ten Pan i Pani warci siebie, to zodiakalne raki , klamia na swoje potrzeby . Pan by zyc w soim swiecie ale ktos go ujawnil, a Pani ma dysfunkcje ego i motyw do zarabiania kontrowersja , choc dziwne bo kaleka nie krzyczy co sie na mnie patrzysz jestem inny. Ta transplociowa kobieta jest stala bywalczynia Klif usiadla z geba jak zostala wyrzucana za agresje to caly mezalians tej pary.

 • Gość pisze:

  Toksyczni i niedojrzali, byle kasa była

 • Verd pisze:

  Czyli szambo się wylało i każdy umoczony… Nie chcę dokładać do gnojowicy bo obawiam się że ktoś z nich nie wytrzyma i targnie się…
  Nie dokładam ani do gnoju, ani do tragedii…

 • Gość pisze:

  Źdrowia jak inni tu będą jaja dochodzimy do puenty iza dawała misiowi a misiu julii a seba rafalce a rafalka izce brakuje tylko cipkowej rzeznicyka i lewych ha ha allpakoterapia zakładajcie gumki serio i to tyle

 • GośćMarika pisze:

  Ale dno i jeszcze metr mułu

 • Psycholog pisze:

  Ten chłop Fabijański jest niedojrzały emocjonalnie. Musi być w centrum, takie narcystyczne skłonności. Nie dziwię się, że to on szantażował , taki typ. Szkoda dziecka. Używajcie prezerwatyw albo znajdzie odpowiedniego partnera.

 • Frank pisze:

  Szambo!!!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×