Szukaj

Sara Boruc urodziła! Syn czy córka? Artur pokazał urocze zdjęcie. Dziecko otrzymało bardzo oryginalne imię!

Artur Boruc przekazał wspaniałą nowinę. I pokazał urocze zdjęcie z noworodkiem. Sara Boruc urodziła syna, który otrzymał imię Noah. Zobacz, jak wygląda dziecko sławnej pary.
Artur i Sara Boruc

Sara Boruc urodziła! Gwiazda, która przez ostatnich kilka tygodni relacjonowała w mediach swoją ciążę, dumnie prezentując rosnący brzuszek, została mamą po raz trzeci. Radosną nowinę przekazał jej mąż Artur Boruc, który na Instagramie opublikował uroczy film w sepii ze swoją ukochaną tulącą do piersi noworodka.

Nagranie zostało opatrzone uroczym opisem, w którym Boruc zdradził imię swojej pociechy – Noah:

Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuję…

W komentarzach pojawiło się mnóstwo serdecznych słów i gratulacji od przyjaciół oraz fanów znanego małżeństwa. Swój zachwyt noworodkiem wyrazili m.in. Agnieszka Włodarczyk, Kamil Glik czy Łukasz Jemioł

Artur i Sara pobrali się w 2014 roku. W 2010 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Amelia. Oboje są także rodzicami dzieci z poprzednich związków. Artur ma 11-letniego syna Aleksandra, zaś Sara ma córkę Oliwię.

Teraz do ich wesołej gromadki dołączył Noah. Witamy na świecie!

Zobacz: Sara Boruc skompletowała wyprawkę dla dziecka! Jest luksusowo jak u Kim Kardashian!

Zobacz: Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem pokazała wzruszające fotki ze swoim mężem i córeczką! W roli głównej jest jednak jej wielki brzuch!

Zobacz: Ciężarna Sara Boruc poszła na całość i rozebrała się do zdjęcia! Przykład mogłaby wziąć z niej sama Meghan Markle


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×