Szukaj

Sara Boruc urodziła! Syn czy córka? Artur pokazał urocze zdjęcie. Dziecko otrzymało bardzo oryginalne imię!

Artur Boruc przekazał wspaniałą nowinę. I pokazał urocze zdjęcie z noworodkiem. Sara Boruc urodziła syna, który otrzymał imię Noah. Zobacz, jak wygląda dziecko sławnej pary.
Artur i Sara Boruc

Artur i Sara Boruc

Sara Boruc urodziła! Gwiazda, która przez ostatnich kilka tygodni relacjonowała w mediach swoją ciążę, dumnie prezentując rosnący brzuszek, została mamą po raz trzeci. Radosną nowinę przekazał jej mąż Artur Boruc, który na Instagramie opublikował uroczy film w sepii ze swoją ukochaną tulącą do piersi noworodka.

Nagranie zostało opatrzone uroczym opisem, w którym Boruc zdradził imię swojej pociechy – Noah:

Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuję…

W komentarzach pojawiło się mnóstwo serdecznych słów i gratulacji od przyjaciół oraz fanów znanego małżeństwa. Swój zachwyt noworodkiem wyrazili m.in. Agnieszka Włodarczyk, Kamil Glik czy Łukasz Jemioł

Artur i Sara pobrali się w 2014 roku. W 2010 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Amelia. Oboje są także rodzicami dzieci z poprzednich związków. Artur ma 11-letniego syna Aleksandra, zaś Sara ma córkę Oliwię.

Teraz do ich wesołej gromadki dołączył Noah. Witamy na świecie!

Zobacz: Sara Boruc skompletowała wyprawkę dla dziecka! Jest luksusowo jak u Kim Kardashian!

Zobacz: Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem pokazała wzruszające fotki ze swoim mężem i córeczką! W roli głównej jest jednak jej wielki brzuch!

Zobacz: Ciężarna Sara Boruc poszła na całość i rozebrała się do zdjęcia! Przykład mogłaby wziąć z niej sama Meghan Markle


Sara Boruc urodziła!

Sara Boruc urodziła!

Sara Boruc przed porodem

Sara Boruc przed porodem

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek.

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek.

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×