Sensacja! Gwiazda „Rolnik szuka żony” szykuje się do homoseksualnego ślubu! Właśnie zrobiła coming out

Rolnik szuka żony, LGBT

Rolnik szuka żony, LGBT

Uczestniczka drugiej edycji Rolnik szuka żony zdecydowała się na lesbijski ślub! 24-letnia Krystyna zrobiła coming out, pokazała partnerkę i zapowiedziała, że niebawem zostanie jej żoną.

Rolnik szuka żony to bezdyskusyjny hit Telewizji Polskiej. Program tak bardzo przypadł widzom do gustu, że już wkrótce zobaczymy siódmą edycję. Wróćmy jednak na chwilę do drugiego sezonu show, w którym wystąpiła 24-letnia Krystyna.

Piękna brunetka pochodząca z Białorusi, w wieku 18 lat przyjechała do Warszawy na studia. W programie była jedną z faworytek do zdobycia serca rolnika Roberta. Ostatecznie jednak mężczyzna zdecydował się na ślub z Agnieszką, z którą założył rodzinę. Od tego czasu w życiu Krysi sporo się zmieniło. Przede wszystkim zdecydowała się na coming out:

Zobacz: Odchudzona Marta Manowska pokazała się półnago w szuwarach! Gwiazda TVP wygląda jak zmysłowa NIMFA!

Coming out Krysi z Rolnik szuka żony

Po ukończeniu studiów Krystyna zatrudniła się w dużej korporacji. Do pełni szczęścia brakowało jej miłości. Strzała Amora trafiła w nią 14 lutego. Dokładnie w walentynki poznała Dominikę. Chwilę później zdecydowała się na coming out:

Nie będę owijać w bawełnę i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką – wyznała Krystyna z „Rolnik szuka żony” na łamach „Faktu”.

Krystyna swoją dziewczynę poznała w walentynki. Od razu między nimi zaiskrzyło, o czym powiedziała Dominika:

Na początku stycznia przeczytałam o nowej metodzie treningu personalnego. Najbliższym dla mnie studiem było jeden z warszawskich fitness klubów, w których trenerką jest najlepsza przyjaciółka Kristal. Z tego, co wiem, trenerka opowiedziała o mnie Krysi i małym podstępem wysłała nas na tą samą imprezę do klubu. Idąc tam nie miałam pojęcia, że tego wieczoru spotkam dziewczynę, która wniesie w moje życie tak wiele radości, uśmiechu, spokoju i szczęścia. Tak, to były walentynki – wspomina partnerka Krystyny.

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Rolnik szuka żony: Lesbijski ślub uczestniczki show

Obecnie Krystyna kontynuuje swoją edukację na Uniwersytecie Warszawskim i wiedzie spokojne życie u boku ukochanej. W wolnych chwilach haftuje, spotyka się ze znajomymi, a swoim ciekawym życiem chwali się na Instagramie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie ostatnie zdjęcie, jakie opublikowała na swoim profilu. Możemy na nim zobaczyć piękną obrączkę mieniącą się na jej serdecznym palcu.

Do fotografii Krysia dołączyła opis, z którego jasno można wywnioskować, że właśnie przygotowuje się do lesbijskiego ślubu.

Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować – napisała.

Zobacz: Marta Manowska ujawniła kulisy pracy w TVP! Ciekawe, co na to Barbara Kurdej-Szatan

Krystyna nie pochwaliła się w jakim kraju odbędzie się ceremonia. Zdradziła jednak, że wspólnie z Dominiką chciałaby adoptować dziecko.

Życzymy powodzenia.


Krystyna - Rolnik szuka żony

Krystyna - Rolnik szuka żony

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×