14-letnia Roksana Węgiel z gołym brzuchem zachęca do zakupu markowej biżuterii! W sieci ponownie zawrzało!

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

 Roksana Węgiel jest odważną młodą artystką, która zainteresowanie kolorowej prasy przyciąga odważnymi stylizacjami. Nastolatka bardzo szybko wchodzi w dorosłość, stała się gwiazdą, która strojem dogania swoje starsze koleżanki. Jej ostatni look ponownie wywołał spore emocje.

Roksana Węgiel w wieku 14 lat stała się niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Najpierw wygrała polską edycję The Voice Kids, następnie pojechała na dziecięcą Eurowizję na scenie której również odniosła sukces. Ten splot imponujących wydarzeń sprawił, że nastolatka natychmiast stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce.

Firmy organizujące eventy nie wyobrażają sobie imprezy bez udziału Roksany. Podobnie jest na prestiżowych imprezach oraz festiwalach, na których Roxie występuje na jednej scenie z doświadczonymi polskimi artystami. Obecnie dziewczyna wydała swoją pierwszą płytę, zatem czeka ją seria koncertów promujących krążek. Wszystko zatem wskazuje, że 14-latka nie ma wakacji jak jej koleżanki. Nastolatka jest wyciskana jak cytryna przez wytwórnie płytową oraz stacje TVP.

Roxie sama uwierzyła, że jest wielką polską gwiazdą – udziela ciekawych wywiadów opowiadając o swoim związku z ukochanym partnerem, poza miłosnymi rozterkami Roxie szokuje także swoim odważnym ubiorem. Nastolatka szaleje z ciuchami prawie jak Britney Spears. Szczególnie ostatnio, kiedy była ozdobą eventu znanej marki biżuteryjnej. Roxie pojawiła się w stroju dość kontrowersyjnym, którym wywołała kolejną burzę w sieci. Nastoletni fani dziewczynki, podziwiali bowiem swoją idolkę prezentującą rozkosznie swój goły brzuch.

Tym sposobem nastolatka chciała zachęcić dzieci do zakupu nowej serii markowej drogiej biżuterii. Po luksusowym evencie na Roxie ponownie wylała się fala hejtu. Internauci zarzucali dziewczynce, że nie powinna świecić nagością w wieku 14 lat. Koncert w Wilanowie został więc burzliwie skomentowany w sieci.

Co o tym myślicie?

Zobacz: Roksana Węgiel oczarowała fanów suknią z falbanami: “Normalnie 8 cud świata”. Pasuje jej taki styl?

Zobacz: Gwiazdy promują Opole 2019: Margaret, Roksana Węgiel, Ania Wyszkoni, Michał Wiśniewski

Zobacz: Roksana Węgiel o swoim związku! 14-latka przeżywa pierwsze rozterki miłosne. Tylko nam zdradziła kulisy [WIDEO]

 


Roksana Węgiel, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×