Polski klon Kim Kardashian faworytką na wyborach miss! Konkurs jeszcze się nie zaczął, a już wybuchł skandal

Roksana Oraniec

Roksana Oraniec

Miss Freedom of the World 2022. Kim jest Roksana Oraniec, która reprezentuje Polskę? Nasza kandydatka uchodzi za faworytkę do zwycięstwa. Za granicą okrzyknięto ją "polską Kim Kardashian".

Na świecie odbywa się mnóstwo konkursów piękności, w których udział biorą reprezentantki Polski. Uwaga świata skupiona jest głównie na Miss World, Miss Universe i Miss International. Tym razem warto jednak przyjrzeć się wyborom Miss Freedom of the World, a to za sprawą ślicznej Roksany Oraniec, która jest faworytką do zwycięstwa. Czy Polka po raz kolejny zostanie okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie?

Kim jest Roksana Oraniec?

Roksana Oraniec, to polska modelka, którą matka natura obdarzyła olśniewającą urodą. 24-latka pochodzi z niewielkiej miejscowości Ćmielów w województwie świętokrzyskim, położonej tuż obok Ostrowca Świętokrzyskiego. Po ukończeniu szkoły średniej studiowała amerykanistykę w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Swoją przyszłość gwiazda związała jednak z modelingiem i uczestnictwem w prestiżowych konkursach piękności.

Modelka zdobyła rozgłos za sprawą osiągnięcia tytułu pierwszej wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej. Już rok później polska piękność została finalistką Miss Film Festival International 2018 w Cannes. Roksana wzięła także udział w wyborach Miss Polski 2018, w których zajęła miejsce w top10.

Niepowtarzalna, ormiańska uroda Oraniec została również doceniona podczas konkursu piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach. Reprezentantka Polski stanęła do rywalizacji z 44 najpiękniejszymi kobietami z całego świata i zdobyła wówczas tytuł trzeciej wicemiss Miss Landscapes International 2019. Na konkursie okrzyknięto ją „polską Kim Kardashian”.

Roksana Oraniec na konkursie Miss Freedom of the World 2022

Roksana Oraniec reprezentuje nasz kraj w tegorocznym Konkursie Miss Freedom of the World. Obecnie trwa dwutygodniowe zgrupowanie, podczas którego 40 kandydatek z całego świata o nieskazitelnej urodzie nagrywa wywiady i przemówienia, a także uczestniczy w sesjach zdjęciowych.

Kandydatki prezentują się w strojach narodowych, sukniach wieczorowych oraz kostiumach kąpielowych. W wyborach Miss Bikini Polka weszła do Top6, zajmując następnie trzecie miejsce. Od początku Roksana uchodzi za faworytkę do zwycięstwa. Jeśli faktycznie wygra show, będzie drugą Polką w tym roku, której uroda powaliła świat na kolana. W marcu tytuł Miss World 2021 w Portoryko wywalczyła Karolina Bielawska.

Wielki finał Konkursu Miss Freedom of the World odbędzie się już w sobotę, 18 czerwca. Czy imponujące osiągnięcia i egzotyczna, niepowtarzalna uroda polki zagwarantują jej wysokie miejsce podczas finału konkursu? Na razie najgłośniej o wydarzeniu jest za sprawą kontrowersji dotyczących listy uczestniczek.

Miss Freedom of the World 2022 – kontrowersje wokół konkursu

Wśród kandydatek do korony są reprezentantki Ukrainy i Rosji – kraju, który został odsunięty od wszystkich tego typu imprez po agresywnym ataku na wschodniego sąsiada. Reprezentantów państwa dwóch kontynentów zabrakło m.in. na Eurowizji, Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, Miss Universe czy Miss World.

Organizatorzy Miss Freedom of the World tłumaczą, że ich konkurs jest ponad podziałami, a na Miss Rosji spoczywa ogromna odpowiedzialność szerzenia tolerancji i akceptacji w swoim społeczeństwie w trudnym czasie, w jakim się znalazło. Część internautów nie kryje oburzenia ze względu na angaż Rosjanki.

Zobaczcie, jak prezentuje się zjawiskowo piękna reprezentantka naszego kraju, oglądając zdjęcia poniżej. Będziecie trzymać za nią kciuki?


Roksana Oraniec

Roksana Oraniec

Roksana Oraniec

Roksana Oraniec

Roksana Oraniec

Roksana Oraniec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×