Robbie Williams: dzieci i żona. Jak wyglądają najbliżsi brytyjskiego gwiazdora?

Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams wystąpił w Toruniu na Chri­st­mas Pre­sent. Ga­la pio­se­nek świą­tecz­nych. TVP wyemituje wieczorem, w pierwszy dzień świąt. Mężczyzna, na co dzień może liczyć na wsparcie najbliższych osób - żony Aydy Field i trójki dzieci. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Robbie Williams na początku grudnia zagrał koncert w Polsce. Wystąpił w Toruniu, gdzie przed zgromadzoną publicznością wykonał piosenki ze swojego nowego albumu The Christmas Present. Na krążku znajduje się wiele popularnych świątecznych hitów, a także premiery i duety z artystami, takimi jak: Bryan Adams, Rod Stewart i Tyson Fury.

Kim jest Ayda Field, żona Robbiego Williamsa?

Chociaż mężczyzna jest bez wątpienia gwiazdą światowego formatu, na jego sukces wpływ mają  osoby, które znajdują się w jego najbliższym otoczeniu. Od 2010 roku jest żonaty. Jego wybranką jest Ayda Field, amerykanka o tureckich korzeniach. Jej ojciec jest muzułmaninem, a matka Żydówką. Żona Roberta Williamsa ukończyła Harvard, po którym skupiła się na karierze telewizyjnej.

[wp_quiz id=”1075″]

Field na małym ekranie zadebiutowała w operze mydlanej Days of Our Lifes, później przerzuciła się na rolę w komediach. Zagrała m.in. w sitcomie Fox Back to You, gdzie wcieliła się w Montanę Diaz Herrera. Trzy lata temu przeniosła się do brytyjskich programów, dołączając do obsady ostatniej serii Fresh Mea.

W 2018 roku dołączyła do jury The X Factor UK. Tam oceniała występujących z Robbiem Williamsem, Simonem Cowellem i Louisem Tomlinsonem z One Direction. Zastąpiła Sharon Osbourne.

Robbie Williams i Ayda Field

Robbie Williams i Ayda Field

Jak Ayda Field i Robbie Williams się poznali?

Ayda, Robbiego spotkała w lipcu 2006 roku. Ich znajomość rozwijała się bardzo szybko – już trzy lata później postanowili zamieszkać razem. W tym samym roku, w październiku Williams oświadczył się ukochanej podczas wywiadu na żywo. Później jednak stwierdził, że ta propozycja była żartem.

Oficjalnie zaręczyli się tego samego roku  w Boże Narodzenie. Ayda i Robbie pobrali się w domu piosenkarza w Mulholland Estates, Beverly Hills, 7 sierpnia 2010 r.

Robbie Williams i Ayda Field w czasie ślubu

Robbie Williams i Ayda Field w czasie ślubu

Dwa lata później media obiegła informacja o tym, że małżonkowie spodziewają się pierwszego dziecka, dziewczynki. We wrześniu 2012 r. urodziła się ich córka, Theodora Rose. Mają też syna, urodzonego w październiku 2014 r., Charltona Valentine. 7 września 2018 r. Field ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że ​​surogatka urodziła im trzecie dziecko, dziewczynkę Colette Josephine.

Rodzina towarzyszyła piosenkarzowi podczas świątecznego klipu. Spójrzcie, jakie urocze ujęcia.


Robbie Williams i Ayda Field w czasie ślubu

Robbie Williams i Ayda Field w czasie ślubu

Robbie Williams i Ayda Field Williams

Robbie Williams i Ayda Field Williams

Robbie Williams i Ayda Field

Robbie Williams i Ayda Field

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×