Namiętny pocałunek Renée Zellweger i Anta Ansteada. Para już nie ukrywa swojego związku. Co za kadr!

Renee Zellweger schudła

Renee Zellweger schudła

W sieci pojawiły się czułe fotki Anta Ansteada i Renée Zellweger. Nie krępowali się. Pozwolili sobie na publiczne czułości. 

52-letnia Renée Zellweger, amerykańska gwiazda wielkiego kina, karierę zaczynała w Teksasie, który w USA uchodzi raczej za stan prowincjonalny i ultrakonserwatywny. Pochodzenie nie wpłynęło jednak negatywnie na jej karierę. Wręcz przeciwnie. Dostała angaże dla tak wielkich projektów jak Orbitowanie bez cukruEmpire recordsKaliber 45Teksańska masakra piłą mechanicznąThe Whole Wide World. Wkrótce przyszła propozycja zagrania w Jerry Maguire, w którym wystąpiła u boku m.in. Cameron Diaz Winony Rider.

Potem było już coraz lepiej. Została nagrodzona Złotymi Globami za role w filmach Siostra Betty Chicago. W 2004 roku otrzymała Oscara za obraz Wzgórze nadziei. W 2019 roku dostała drugą statuetkę za rolę w dramacie biograficznym Judy. Wszyscy najbardziej pamiętamy ją jednak jako tytułową bohaterkę Dziennika Bridget Jones.

W życiu prywatnym miała o wiele mniej szczęścia. Spotkały się z celebrytami, takimi jak Jim CarreyJack WhiteBradley Cooper Kenny Chesney. W 2005 roku wyszła za mąż za tego ostatniego. Para rozstała się już po paru miesiącach… Zellweger wspominała ten związek jako najgorszy w jej życiu.

Od tamtej pory przez większość czasu była singielką. Wiąże się to m.in. z jej oryginalnym usposobieniem. Jeden z jej znajomych powiedział o niej:

Jest niespokojną duszą i zawsze nią była. Martwi się dziwnymi rzeczami i jest pochłonięta swoim wyglądem i tym, co ludzie mówią o niej w Internecie. Jest wyjątkowo samoświadoma i nieśmiała. Bycie w pobliżu jej rówieśników było dla niej trudne.

Jej status w związku zmienił się w ostatnich miesiącach. Na początku czerwca poznała brytyjskiego prezentera Anta Ansteada. We wrześniu kochankowie oficjalnie potwierdzili związek. Teraz Anstead podzielił się na Instagramie czułym zdjęciem, które wykonano podczas pobytu pary w stolicy południowego stanu Luizjana.

Renée Zellweger i Ant Anstead całują się

Na zamieszczonym przez Ansteada zdjęciu widać go, gdy całuje się z Zellweger na ulicy Nowego Orleanu. Zdjęcie podpisał:

Wow! W Nowym Orleanie jest coś niezwykłego! Późnowieczorne wędrówki, niesamowita historia, którą ten nerd kocha, architektura, mieszanka kultur, jedzenie, ludzie, zapachy i dźwięki! Wszystko lepsze dzięki wspaniałemu towarzystwu, z którym można się tym podzielić…

Anstead odwiedził Zellweger w Nowym Orleanie, ponieważ to właśnie w tym miejscu kręci ona swój nowy film, czyli The Thing About Pam. To zresztą nie pierwsza wizyta tego typu. Anstead gościł już wcześniej u swojej partnerki. Zdążyła nawet poznać jego synka Hudsona. Matką dziecka jest Amerykanka Christina Haack. Anstead i matka jego syna są w trakcie rozwodu.

Fani Ansteada i Zellweger odnoszą się do ich związku z entuzjazmem. Pod ostatnim zdjęciem pisali m.in.:

  • Kocham to, że znalazłeś miłość i szczęście.

  • Ona jest idealna dla ciebie!

  • Nie mogę tego bardziej kochać! Szczęścia dla was!

  • Miłości dla ciebie i Rene!

  • Dziękujemy za to, że pokazałeś zdjęcie fanom.

  • Chcemy więcej! Wszyscy chcą, abyś znalazł szczęście.

Komentarze wiele mówią o popularności nowej miłości Zellweger na Wyspach Brytyjskich. Prezenter jest najbardziej znany z prowadzenia programów dokumentalnych i reality-show. Jego wielkim zamiłowaniem jest motoryzacja. Co ciekawe, jest on o dekadę młodszy od swojej amerykańskiej partnerki. Ale dla nich różnica wieku to tylko liczba. Zgadzacie się z nimi?


Anstead Shares i Renee Zellweger. Zdjęcie z Instagrama

Anstead Shares i Renee Zellweger. Zdjęcie z Instagrama

Ant Anstead zdjęcie z Instagrama

Ant Anstead zdjęcie z Instagrama

Renee Zellweger - Oscary 2020

Renee Zellweger - Oscary 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×