Renata Kaczoruk wreszcie zdradziła dlaczego zgodziła się na występ w „Tańcu z Gwiazdami”. O to nikt jej nie podejrzewał!

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk o swoim udziale w „Tańcu z Gwiazdami”

O Renacie Kaczoruk zrobiło się głośno za sprawą udziału w programie Azja Express, w którym uważana była za najbardziej kontrowersyjną uczestniczkę. Partnerka Króla TVN-u, Kuby Wojewódzkiego, została wtedy okrzyknięta głównym „czarnym charakterem”. W trakcie emisji i po jej zakończeniu Renata była mocno krytykowana, co mogłoby w ostateczności zniechęcić ją do udziału w innych reality-show. Na szczęście nie doszło do niczego takiego, a piękna Kaczoruk – ku wielkiej uciesze swoich fanów – zdecydowała się jednak na udział w Tańcu z Gwiazdami. Co ją skłoniło do takiej decyzji?

Kaczoruk zdradziła w rozmowie z magazynem Flesz, że głównym powodem, dla którego zgodziła się na udział w programie, jest sama miłość do tańca!

To program pokazujący piękno tańca, pozytywne emocje, relacje między partnerami. Nie ma w nim miejsca na konflikty, to nie walki gladiatorów. Od dziecka mam mnóstwo szacunku do tancerzy i wysiłku, jaki wkładają w każdy ruch na parkiecie. Niektórym „Taniec z Gwiazdami” kojarzy się z blichtrem czy próżnością, ale w rzeczywistości to naprawdę ciężka praca. Treningi są żmudne, nie zawsze przyjemne i potrafią dać w kość.Ale nagrodą za to wszystko jest poczucie wolności i spełnienia, jakie daje taniec – wyznała gwiazda

Fani Kaczoruk powinni podziękować jej przyjaciółce, Kamili Szczawińskiej, która najbardziej namawiała Renatę do wzięcia udziału w tanecznym show. Sama uczestniczyła w nim w 2016 roku i najwidoczniej wspaniale wspomina przygodę z Tańcem z Gwiazdami:

Często dzwonię do Kamili po treningach, żeby opowiedzieć, jak mi dziś poszło, a ona bardzo mnie wspiera. Cieszę się, że mam blisko kogoś, kto przeżył dokładnie to samo. – zdradziła ukochana Wojewódzkiego

Myślicie, że ma szansę na wygraną? Z takim wsparciem na pewno zajdzie daleko!

“Taniec z gwiazdami 8” czas zacząć! Tak gwiazdy wystąpiły w pierwszym odcinku: Renata Kaczoruk, Beata Tadla, Popek, Kasia Dziurska

Renata Kaczoruk pierwszy raz wyznała jak udział w “Tańcu z Gwiazdami” wpływa na jej związek! Co na to Kuba? [WIDEO]

Wychudzona Renata Kaczoruk na ramówce Polsatu odstawiła istną rewię mody! Jej druga kreacja to dzikie szaleństwo zmysłów!


Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 1

Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 1

Renata Kaczoruk – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Renata Kaczoruk – Polsat, wiosenna ramówka 2018scena z: Renata Kaczoruk, fot. Baranowski/AKPA

Renata Kaczoruk – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Renata Kaczoruk – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×