Rafał Zawierucha na światowej premierze „Pewnego razu w Hollywood” z największymi gwiazdami kina! Był bardziej elegancki niż Brad Pitt i Leo DiCaprio razem wzięci!

Brad Pitt i Rafał Zawierucha

Brad Pitt i Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha zagrał w filmie Pewnego razu... w Hollywood Quentina Tarantino. Światowa premiera już za nami, a polski aktor pojawił się na czerwonym dywanie w TCL Chinese Theatres. Pozował tam z największymi gwiazdami kina, takimi jak Brad Pitt. Zobacz, jak się prezentował.

Rafał Zawierucha to kolejny polski aktor, który właśnie spełnia swój amerykański sen. Wcielił się w postać Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino Pewnego razu w… Hollywood. Wczoraj odbyła się premiera produkcji z udziałem największych gwiazd, a wśród nich odtwórca Romana Polańskiego, czyli Zawierucha.

Aaaaa! Jestem tutaj! Już po premierze – teraz całą noc święto kina! Święto Tarantino i całej rodziny! Całuje mocno wszystkich bez wyjątku! Dziekuje za to , że jestescie i pamiętajcie – Kino robimy dla was! Z pełną pokorą i pasją! – napisał na swoim Instagramie.

Rafał Zawierucha opublikował zdjęcia z oficjalnej amerykańskiej premiery Once Upon a Time in Hollywood. Aktor pozuje na czerwonym dywanie m.in. u boku Quentina Tarantino oraz Brada Pitta! Fani są zachwyceni i z zadowoleniem komentują jego zdjęcia.

  • Brawo jest duma. Mój syn często pyta jacy aktorzy grają w zagranicznych filmach i szuka naszych polskich sukcesów. Dzięki Panu będzie znów okazja do rozmowy o kinie, dzięki … czekamy na film.
  • Wielkie gratulacje, czekamy na premierę u nas, zapowiada się niesamowicie, jak to u Tarantino, dobrej zabawy.
  • Gratulacje. Wielka duma. Z całego serca życzę aby wszystkie drzwi Hollywood się przez Panem otworzyły piszą zachwyceni.

Nie tylko obserwujący Rafała Zawieruchę pogratulowali mu sukcesu. Pojawiły si też wpisy od kolegów po fachu. Miedzy innymi:

  • No w końcu komuś czegoś zazdroszczę, powodzenia brachu, @rafal_zawierucha – komentował Misiek Koterski
  • Spełniasz marzenia innych, moje, i bardzo Ci za to dziękuję 🙂 – gratulowała Mateusz Damięcki.

Gratulacji i wyrazów dumy pojawiło się całe mnóstwo. Rafał Zawierucha otrzymał największe możliwe wsparcie i wyrazy uznania, zarówno od fanów, jak i ze strony branży.

Jak prezentował się Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie?

Rafał na tę wielką okazję wybrał jasnoniebieski garnitur, białą koszulę i granatowy krawat. Wyglądał elegancko, ale nie przesadził z formalnością. Bardzo dobrze prezentuje się na zdjęciach u boku największych gwiazd. A konkurencja była spora, bo obok obsady filmu, czyli Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i reżysera Quentina Tarantino, pojawiły się też takie gwiazdy, jak m.in. Britney Spears, Pierce Brosnan, Sophia Vergara, Chris Hemsworth czy Snoop Dogg.

Once Upon a Time in Hollywood w Polsce będzie można zobaczyć od 16 sierpnia.

Zobacz: Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie. W Cannes zadebiutował u boku największych światowych gwiazd

Zobacz: Pojawił się oficjalny zwiastun „Once upon a time in Hollywood” Quentina Tarantino! Rolę Romana Polańskiego zagrał Rafał Zawierucha! Dziś wielka premiera w Cannes! [WIDEO]

Zobacz: Tłum gwiazd na premierze „Once upon a time in Hollywood” w Cannes: Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha

 


Brad Pitt i Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

Rafał Zawierucha i Brad Pitt

Rafał Zawierucha i Brad Pitt

Rafał Zawierucha i Quentin Tarantino

Rafał Zawierucha i Quentin Tarantino

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×