Rafał Maślak oświadczył się Kamili Nicpoń! Na dowód pokazał romantyczne zdjęcie we dwoje

Rafał Maślak obwinia się za rozstanie z Kamilą Nicpoń

Rafał Maślak obwinia się za rozstanie z Kamilą Nicpoń

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zaręczyli się

Rafał Maślak w zawrotnym tempie zyskał ogromną popularność, kiedy w 2014 roku został Misterem Polski. Od tamtego czasu zaczęły się nim interesować tysiące kobiet. Jednak fotomodel miał już swoją wybrankę. Z Kamilą Nicpoń są parą od czasów, gdy jeszcze Rafał nie był rozpoznawalny. Ich uczucie było wystawione na wiele prób. Rosnąca popularność Mistera mocno odbijała się na ich związku. Zakochani rozstali się tuż po nagraniach do programu Agent Gwiazdy.

Para niedawno wróciła do siebie i teraz pielęgnuje swoje uczucia. Kilka dni temu Rafał zabrał ukochaną na romantyczny weekend do Ustki.  Zakochani mieli dla siebie bardzo dużo czasu, to z pewnością pozwoliło im ponownie zbliżyć się do siebie. Nieoficjalnie mówi się, że Mister oświadczył się Kamili! Możemy przypuszczać, że zrobił to właśnie w Ustce.

Chwile są najpiękniejsze, kiedy możesz się nimi dzielić z najbliższą osobą…❤️ – skomentował swoje zdjęcie na Instagramie

Według osób, które widziały parę nad morzem, spędzali oni niemalże każdą chwilę razem. Rafał zabrał swoją wybrankę do dobrej restauracji. To właśnie tam Maślak poprosił Nicpoń o rękę.

Gorąco kibicujemy tej parze i czekamy na ślub 🙂

Zobacz: Miłość Borysa Szyca i Justyny Jager-Nagłowskiej kwitnie

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na plaży

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na plaży

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak, pokaz kolekcji

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak zakochani


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×