Wystawne wesele było dopiero początkiem! Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wyprawili też szalone poprawiny!

Wystawne wesele było dopiero początkiem! Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wyprawili też szalone poprawiny!

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z poprawin

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak wyprawili poprawiny

We wtorek 14 sierpnia Polskę obiegła informacja, że Rafał MaślakKamila Nicpoń wreszcie się pobrali. Od kilku miesięcy mówiło się, że para szykuje się do tego specjalnego dnia, ale nikt nie wiedział dokładnie gdzie i kiedy zamierzają powiedzieć sobie „sakramentalne tak”. Rafał wyjawił jednak sporo szczegółów:

Mamy datę, ale jej nie zdradzimy. Będzie to duuuuże wesele. Będzie około 200 osób. Będzie zespół i dj… różnie. Bardzo dużo razem robimy, ale mamy także wedding plenerki, opieramy się o fachową pomoc i jest dużo łatwiej. Ja mam dużą rodzinę, Kamila ma dużą rodzinę, mamy mnóstwo znajomych i nie wyobrażamy sobie, żeby najważniejszy dzień w życiu spędzić w małym gronie, albo gdzieś wyjechać, uciec i nikomu o tym nie powiedzieć. – mówił w rozmowie z naszą reporterką

Jak powiedział, tak zrobili. Na ich weselu nie brakowało także gwiazd. Pojawili się między innymi Antek KrólikowskiJulią WieniawąKrzysztof GojdźMacademian Girl czy Marcelina Zawadzka. Zabawa, co można wywnioskować po InstaStoryInstagramie, trwała do białego rana. Następnego dnia nadeszła pora na tradycyjne poprawiny!

Podczas poprawin panna młoda pojawiła się w długiej, żółtej sukni z bardzo odważnym dekoltem. Swoją wąską talię podkreśliła czarnym paskiem. Pan młody wyskoczył z szykownego garnituru i ubrał się nieco wygodniej. Rozpiął nawet koszulę. Pochwalili się też masywnymi złotymi obrączkami, wyjątkowo pięknej roboty. Obrączka Kamili dodatkowo została ozdobiona małymi brylantami.

Zobaczcie w naszej galerii jak się bawili!

Dwie suknie ślubne żony Rafała Maślaka kosztowały fortunę. Jedna piękniejsza od drugiej! Obie wysadzane kryształami Swarovskiego

Rafał Maślak chciał zachować to tylko dla siebie, ale nie udało się. Ujawniono mnóstwo ślubnych tajemnic mistera

Rafał Maślak wziął ślub i pokazał oficjalną sesję! Suknia Kamili Nicpoń jest obłędna!

Obrączki Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka

Obrączki Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wyprawili poprawiny

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wyprawili poprawiny

Rafał Maślak pokazał obrączki

Rafał Maślak pokazał obrączki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×