Radosław Majdan powiedział „basta” i wywinął swojej ukochanej niezły numer! Każda kobieta chciałaby takiego męża

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Radosław Majdan odciął Małgorzacie Rozenek internet

Małgorzata Rozenek nie miała ostatnio przyjemnych dni. Nic więc dziwnego, że jej ukochany Radosław Majdan postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i udowodnił, że jest najlepszym mężem na jakiego mogła trafić. Co takiego zrobił?

Nieobecność Rozenek w mediach była spowodowana… szlabanem! Jej przystojny partner zarządził zupełny odwyk od social mediów, telefonu i kontaktu ze światem zewnętrznym. Dodatkowo, by zająć czymś zestresowaną małżonkę i pozwolić jej na odreagowanie, wykupił Perfekcyjnej pakiet do SPA i wysłał ją na odnowę biologiczną. Nic tak nie poprawia kobiecie nastroju jak sztab ludzi, zajmujących się jej doskonałym samopoczuciem od rana do wieczora.

Jak donosi Fakt, Radosław był bardzo stanowczy:

Małgorzata załamała się i musiał wkroczyć Radek. Kazał jej wyłączyć w telefonie internet, by nie czytała niepochlebnych i często wulgarnych komentarzy pod artykułami dotyczącymi jej wojny z Kingą. Przez cały dzień miała na przemian ataki furii i płaczu. Kupił jej karnet do spa, by mogła odpocząć od rzeczywistości i odreagować – wyjawia informator Faktu

Dobrze, że kłótnia została zażegnana. Niestety, choć konflikty rozpalają się i wypalają błyskawicznie, na odzyskanie straconych nerwów często potrzeba nieco więcej czasu. Miejmy nadzieję, że sprytny sposób Majdana zadziała i jego piękna żona zdoła się zrelaksować.

Robicie sobie czasem taki odwyk od Internetu?

Skąpana w czerwieni Małgosia Rozenek powróciła na salony! Dawno nie pokazała takiej klasy

Gwiazdy na urodzinach portalu o urodzie: Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa, Agnieszka Woźniak-Starak, Marcelina Zawadzka

Rozstanie? Nie do końca. Jest jeszcze coś co może uratować związek Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego


Małgorzata Rozenek w czerwonym garniturze

Małgorzata Rozenek w czerwonym garniturze

Małgorzata Rozenek – Bal TVN 2017

Małgorzata Rozenek – Bal TVN 2017

Małgorzata Rozenek i Ambasador USA w Polsce

Małgorzata Rozenek i Ambasador USA w Polsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×