Szukaj

Radosław Majdan powiedział “basta” i wywinął swojej ukochanej niezły numer! Każda kobieta chciałaby takiego męża

Radosław Majdan odciął Małgorzacie Rozenek internet

Małgorzata Rozenek nie miała ostatnio przyjemnych dni. Nic więc dziwnego, że jej ukochany Radosław Majdan postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i udowodnił, że jest najlepszym mężem na jakiego mogła trafić. Co takiego zrobił?

Nieobecność Rozenek w mediach była spowodowana… szlabanem! Jej przystojny partner zarządził zupełny odwyk od social mediów, telefonu i kontaktu ze światem zewnętrznym. Dodatkowo, by zająć czymś zestresowaną małżonkę i pozwolić jej na odreagowanie, wykupił Perfekcyjnej pakiet do SPA i wysłał ją na odnowę biologiczną. Nic tak nie poprawia kobiecie nastroju jak sztab ludzi, zajmujących się jej doskonałym samopoczuciem od rana do wieczora.

Jak donosi Fakt, Radosław był bardzo stanowczy:

Małgorzata załamała się i musiał wkroczyć Radek. Kazał jej wyłączyć w telefonie internet, by nie czytała niepochlebnych i często wulgarnych komentarzy pod artykułami dotyczącymi jej wojny z Kingą. Przez cały dzień miała na przemian ataki furii i płaczu. Kupił jej karnet do spa, by mogła odpocząć od rzeczywistości i odreagować – wyjawia informator Faktu

Dobrze, że kłótnia została zażegnana. Niestety, choć konflikty rozpalają się i wypalają błyskawicznie, na odzyskanie straconych nerwów często potrzeba nieco więcej czasu. Miejmy nadzieję, że sprytny sposób Majdana zadziała i jego piękna żona zdoła się zrelaksować.

Robicie sobie czasem taki odwyk od Internetu?

Skąpana w czerwieni Małgosia Rozenek powróciła na salony! Dawno nie pokazała takiej klasy

Gwiazdy na urodzinach portalu o urodzie: Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa, Agnieszka Woźniak-Starak, Marcelina Zawadzka

Rozstanie? Nie do końca. Jest jeszcze coś co może uratować związek Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego


Czy reagujesz na hejt w internecie?

×