Radek Pestka z chłopakiem udzielili pierwszego wywiadu! Poznali się przez internet. Chwalą się pierwszymi wiadomościami! Kto do kogo napisał? [WIDEO]

Radek Pestka chłopak Romek Gelard gej

Radek Pestka z chłopakiem Romkiem Gelardem – wywiad

Radek Pestka to zdecydowanie jedna z ulubionych twarzy plotkarskich kolumn. Zaistniał dzięki programowi Top Model, przez który przeszedł jak burza bezlitośnie wykruszając po drodze konkurencję. Dopiero później okazało się, że choć Radek nie kręci nosem na wybiegi, program był dla niego jedynie drogą do wypromowania swojego modowego bloga.

Dziś jego kariera kręci się głównie wokół Instagrama i publicznych wystąpień w centrach handlowych. Swoje celebryckie „być albo nie być” buduje głównie na skandalach i nieodłącznie towarzyszącej mu sensacji.

Jak Radek Pestka poznał się z chłopakiem?

Afera związana ze zdjęciem penisa, które „przypadkiem” wyciekło na Snapchat długo krążyła wśród mediów, rozgrzebywana przy każdej nadarzającej się okazji. Okazuje się, że na tym nie koniec odważnych posunięć młodego gwiazdora.

Romek: Radek sprawdzał wiadomości przy naszych rodzicach. Napisałem pierwszy. Wiem, że ogólnie chodziło o to, że chciałbym się poznać, bo zależało nam na wspólnym poście na blogu.

Radek: Poznaliśmy się przez przypadek. Ja obserwowałem Romka na Instagramie i on miał takie zdjęcia z innym blogerem i sobie uzmysłowiłem, że zajebiście byłoby też mieć takie zdjęcia z innym blogerem

Romek: Zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Poszliśmy na pierożki.

Tak w internetowym show znanego transwestyty Jej Perfekcyjność opowiada o swoim chłopaku, popularnym blogerze Romku Gelardzie. Już po pierwszym spotkaniu model był pewny, że Romek Gelard jest miłością jego życia.

Przyznaje również, że z początku obawiał się reakcji na swój coming out, ale summa summarum wszystko potoczyło się zupełnie inaczej.

Dostaję więcej zleceń – cieszy się Pestka

Pozostaje nam jedynie cieszyć się szczęściem gejowskiej pary.

Zobacz: Patryk Grudowicz o coming oucie Radka Pestki: „Robi wszystko, bo chce się przypomnieć”. Dalej jest jeszcze mocniej [WIDEO]

Zobacz: Dawid Woliński gorzko o Radku Pestce. W jednym zdaniu podsumował jego karierę po Top Model 5

Radek Pestka i Romek Gelard są parą?

Radek Pestka i Romek Gelard są parą?

Czy Radek Pestka jest gejem?

Czy Radek Pestka jest gejem?


Radek Pestka jest gejem? Pokazał jak całuje się z Romkiem Gelardem

Radek Pestka jest gejem? Pokazał jak całuje się z Romkiem Gelardem

Radek Pestka i Romek Gelard są parą?

Radek Pestka i Romek Gelard są parą?

Co łączy Radka Pestkę i Romka Gelarda?

Co łączy Radka Pestkę i Romka Gelarda?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×