To już koniec kariery Quebonafide? Załamany artysta oficjalnie ZAWIESZA działalność. Spotkała go ogromna tragedia

Quebonafide kończy karierę

Quebonafide zawiesza działalność po śmierci Maca Millera

7 września do mediów dotarła szokująca informacja o śmierci Maca Millera, rapera i artysty docenianego na całym świecie. Były ukochany Ariany Grande prawdopodobnie przedawkował narkotyki, choć nie ustalono jeszcze jaka substancja doprowadziła do jego śmierci. Wśród fanów zapanowała żałoba, niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć w śmierć idola, a inni kompletnie sobie z nią nie radzą.

Tak jak Quebonafide, który właśnie ogłosił na Instagramie, że zawiesza swoją karierę i działalność na czas nieokreślony. Skąd ta decyzja? Miller był dla niego idolem i przykładem, a jego śmierć sprawiła, że artysta kompletnie się załamał:

Moja największa inspiracja. Postać bez której nie byłoby w moim życiu tego wszystkiego co jest teraz. Chciałbym żeby każdy kto tytułuje się jako fan tego co robię zapoznał się z jego sylwetką, bo nie było dla mnie muzycznie nikogo tak ważnego. Czuję się jakby zmarła cząstka mnie, jakby zmarł mój rok młodszy mentor, jakby zmarł mój przyjaciel. Wyparowało moje ostatnie marzenie i nadzieja na nagranie kawałka albo chociaż zamienienie kilku słów z tym gościem. Nigdy nie przestałem się o to starać i z pełnym przekonaniem mówiłem, że to zrobię. Nie zrobię. Jestem kompletnie zdruzgotany. Dziękuję za wszystko Mac, Twoja muzyka była ze mną od samego początku, od Twojej pierwszej płyty, we wszystkich dobrych i złych momentach. Nigdy w nią nie zwątpiłem. Spoczywaj w pokoju. „YOU ARE MY TRUE SOULMATE MAN, YOU REALLY ARE”.

W komentarzach pojawiła się zaś krótka, ale wstrząsająca wiadomość dla fanów:

Przede mną długa przerwa. Dziękuję wszystkim za towarzystwo w tej cudownej historyjce

Myślicie, że na dobre zniknie ze sceny?

Quebonafide zdradził śliczną Natalię Szroeder z gwiazdką „X-Factora”? Tabloid opublikował dowód

Tym razem się wydało! Natalia Szroeder i Quebonafide pojawili się razem na wielkiej plenerowej imprezie. Do sieci wyciekły zdjęcia!

Natalia Szroeder uprzedziła paparazzi i pokazała romantyczne zdjęcia w objęciach przystojniaka! To nie jest Quebonafide!


Mac Miller nie żyje

Mac Miller nie żyje

Taco Hemingway i Quebonafide

Taco Hemingway i Quebonafide

Mac Miller, były chłopak Ariany Grande, nie żyje

Mac Miller, były chłopak Ariany Grande, nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×