Ewa Chodakowska w ogniu krytyki po ostatnim planie treningowym. Zbulwersowany Qczaj nie zostawił na niej suchej nitki i przedstawia dowody! To chyba największa awantura w świecie polskiego fitnessu!

Qczaj dopieka Chodakowskiej

Qczaj dopieka Chodakowskiej

Qczaj nie wytrzymał i wtrącił się w spór fanek Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej o to, która pierwsza wpadła na pomysł treningów tanecznych. Ostro dopiekł pierwszej z trenerek, po jej deklaracji o wyznaczaniu trendów w świecie fitnessu.

Anna Lewandowska postanowiła niedawno, że wzbogaci swoją ofertę treningową o elementy tańca. Pokazała nawet na Instagramie próbkę, czym wprawiła swoje fanki w niemałą euforię, bo jej zmysłowe ruchy w towarzystwie przystojnego tancerza bardzo przypadły im do gustu.

Pod postem Ani, fanki Ewy Chodakowskiej zarzuciły Lewej, że zgapia pomysły ich idolki, bo Ewa właśnie zaproponowała taniec, jako formę ruchu w swojej aplikacji. Nawet sama zainteresowana się odezwała i napisała na Instastory:

Wczoraj zapytałam Was, czy nagrać trening taneczny… Pod rolą zostawiłyście 1000 komentarzy na „tak”. Postanowione, będzie FITDANCE. PS. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy.

I tu do gry wkroczył Qczaj, który zbulwersowany oświadczył, że nie może przemilczeć tego, co się dzieje.

Qczaj dopieka Ewie Chodakowskiej ws. treningów tanecznych

Qczaj to jeden z najbardziej popularnych trenerów fitnessu w naszym kraju. Dzięki swojej ogromnej szczerości i zabawnemu usposobieniu szybko zdobył sympatię obserwatorów i dorobił się sporego grona fanów. Nie uniknął też wejścia do show-biznesu, gdzie odnalazł się doskonale. Kiedy zauważył toczący się między fankami trenerek spór, wkroczył do akcji. W relacji na Instagramie udowodnił, że to nikt inny, tylko on jako pierwszy włączył w ofertę treningi taneczne i to już kilkanaście miesięcy temu! Nieco żartobliwie, w jego stylu, ale nie kryjąc rozgoryczenia, mówił:

I ona mi mówi – „no to postanowione. Będzie fit dance. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy”. Co ty ku*wa nie powiesz? Trendowniczka – rozpoczął.

Potem pokazał archiwalne nagrania, na których to pokazywał taneczne lekcje z Pauliną Biernat, znaną z Tańca z Gwiazdami.

Nie mogłem tego przemilczeć, bo się wkurzyłem. Wkurzyłem się, bo z Paulinką włożyliśmy w to mnóstwo pracy, a ktoś po prostu, tylko dlatego, że ma większą moc przebicia, uzurpuje sobie prawo do powiedzenia: „Ja wyznaczam nowe trendy”. No tak, ty wyznaczasz zawsze nowe trendy. Generalnie wszystkie trendy w tym kraju ty wyznaczasz, trendowniczko nasza narodowa – mówił poirytowany.

Dowody, które pokazał, jasno wskazują, kto ma rację w tym sporze. Co wy na to?


Ewa Chodakowska o trendach w fitnessie

Ewa Chodakowska o trendach w fitnessie

Qczaj odpowiada Chodakowskiej

Qczaj odpowiada Chodakowskiej

Qczaj odpowiada Chodakowskiej

Qczaj odpowiada Chodakowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×