Gwiazdor serialu „Barwy Szczęścia” został ojcem. Opublikował urocze zdjęcie z maluszkiem

Barwy Szczęścia

Barwy Szczęścia

Jedna z największych gwiazd serialu Barwy Szczęścia została ojcem. Świeżo upieczony tata opublikował w sieci zdjęcia maluszka. Gratulacjom nie ma końca. 

Barwy Szczęścia to serial, który jest jedną z najpopularniejszych telenoweli w Polsce. Codziennie gromadzi przed telewizorami sporą grupę widzów, którzy od lat z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Serial był też furtką do sławy dla wielu mniej znanych aktorów, którzy dzięki udziałowi w tej lubianej przez fanów produkcji stali się bardzo popularni. Fabuła opowiada o mieszkańcach ulicy Zacisznej znajdującej się w Warszawie, oraz o losach mieszkańców pobliskiego osiedla Pod Sosnami.

Od samego początku udział w tej produkcji bierze także Przemysław Stippa. Aktor wciela się tam w postać Władysława Cieślaka. Jego bohater jest gejem, który tworzy szczęśliwy związek ze swoim partnerem. Zawiłe losy tego bohatera od początku ciekawiły widzów, a wątek tej postaci jest niezwykle rozbudowany. W prywatnym życiu gwiazdor telenoweli także może liczyć na ogrom szczęścia. Niedawno został ojcem.

Przemysław Stippa został ojcem

Przemysław Stippa od kilku lat jest w bardzo szczęśliwym związku. Trzy lata temu wziął ślub ze swoją ukochaną. Para pobrała się w bardzo malowniczej scenerii. Małżonkowie powiedzieli sobie tak w ruinach XVI-wiecznego pałacu Jana hr. Orzelskiego w Runowie Krajeńskim. W tym romantycznym momencie młodej parze przygrywał także kwartet smyczkowy, który stworzył piękną oprawę i niezwykłą atmosferę.

Teraz w życiu zakochanych przyszła pora na kolejne szczęśliwe chwile. Gwiazdor Barw Szczęścia właśnie pochwalił się pierwszymi zdjęciami nowo narodzonego synka. Uroczy chłopiec przyszedł na świat kilka dni temu i jest już w domu razem ze swoimi rodzicami. Dumny tata ma już za sobą też pierwszy spacer z maluszkiem. Aktor właśnie skończył 40 lat i nie ukrywa, że chłopiec jest najlepszym prezentem na tę okoliczność.

Najpiękniejsze „sto lat” i „na zdrowie” w moim życiu – głośne odbicie po mleczku…
Mnie odbija ze szczęścia…Chwilo trwaj!!!

Pod postem nie brakuje gratulacji od fanów, ale także od ekipy serialu Barwy szczęścia.

  • Wow. Kochany. Gratulacje Przemku – napisała Adrianna Biedrzyńska.
  • Gratulacje – skomentowała Kasia Sawczuk.

Pod postem cały czas pojawiają się kolejne komentarze, a i my się do nich przyłączamy i gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.


Przemysław Stippa został ojcem

Przemysław Stippa został ojcem

Przemysław Stippa został ojcem

Przemysław Stippa został ojcem

Barwy szczęścia, Władek (Przemysław Stippa), Darek (Andrzej Niemyt)

Barwy szczęścia, Władek (Przemysław Stippa), Darek (Andrzej Niemyt)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×