Kossakowskiemu oberwało się po rozstaniu z Martyną. Teraz wymownym zdjęciem daje pstryczka w nos hejterom. „Dla tych, którym działam na nerwy”

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemysław Kossakowski opublikował na Instagramie bardzo wymowne zdjęcie. Napisał, że jest specjalnie dedykowane tym, którzy nie pałają do niego sympatią.

Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski pod koniec zeszłego roku wzięli ślub. Wiadomością podzielili się w social mediach. Opublikowali zdjęcia, na których dumnie eksponowali ślubne obrączki. Niestety małżonkowie nie dotrwali razem do pierwszej rocznicy. Rozstali się trzy miesiące po ślubie, o czym rozpisywała się kolorowa prasa. Gdy te doniesienia przybierały na sile, podróżniczka oficjalnie je potwierdziła. Wydała w tej sprawie oświadczenie:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Małżonkowie nie zdradzili, dlaczego się rozstali. Chociaż od momentu, w którym ich drogi się rozeszły, minęło kilka miesięcy, podobno żadna ze stron nie złożyła pozwu rozwodowego. Informator Party ujawnił, że podróżniczka chce sobie najpierw poradzić z emocjami, które towarzyszą jej po rozstaniu.

Jeszcze mniej wylewny jest Kossakowski. Kiedy napisał post wyjaśniający sytuację, wylała się na niego fala hejtu. Przemysław zajął się więc swoimi projektami i odpoczywał na łonie natury. W końcu jednak postanowił pokazać nienawistnikom, co myśli.

Przemysław Kossakowski daje prztyczka hejterom. Co opublikował?

Na profilu na Instagramie Kossakowski opublikował zdjęcie, na którym stara się mieć nieprzyjemny wyraz twarzy, mimo że pozuje w formalnym stroju i trzyma w dłoniach kilka fioletowych balonów w kształcie serca.

Dla tych, którym działam na nerwy… 😉 – napisał.

Pod postem nie zabrakło komentarzy. Ostatnio każdy wpis Kossakowskiego wzbudza wiele emocji.

  • Kiedy już totalnie nie dbasz o to, co myślą o tobie inni. Osiągnąłeś najwyższy poziom wolności…pzdr.
  • Przemysław Kossakowski to nie zupa pomidorowa, nie każdemu będzie smakować.
  • Jak to zdjęcie jest tylko dla nich to chyba właśnie zaczynasz mi działać na nerwy.

Przemek ochoczo odpowiadał także fanom. Kiedy jedna z internautek zauważyła, że zdjęcie to antyreklama walentynek, ze śmiechem przyznał jej rację. Obiecał, że opublikuje też coś dla tych, którym nie działa na nerwy.


Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×