Prince film biograficzny. Kto go zagra?
Wirtualna Polska

Powstaje film o życiu Prince’a. Kto go zagra? Nieoficjalnie ujawniono wybór producentów

Prince

Prince

Prince był jednym z najbardziej znaczących wokalistów ostatnich dziesięcioleci. Jego śmierć w wieku zaledwie 57 lat wstrząsnęła fanami i branżą. Ma powstać film o jego życiu i twórczości. Kto zagra główną rolę?

Wirtualna Polska

Dla milionów ludzi na całym świecie, którzy lubią posłuchać muzyki, Prince był jednym z największych piosenkarzy ostatnich kilkudziesięciu lat. Takim, którego można słuchać wszędzie – w salonie, prowadząc samochód, rozmawiając, sprzątając, ucząc się. Wysoko cenili go także dziennikarze i koledzy po fachu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zmienił muzyczny świat. To był prawdziwy wizjoner, strata nie do powetowania, jestem wstrząśnięta – powiedziała po jego śmierci Madonna.

Bono z U2 wyznał z kolei:

Nigdy nie poznałem Mozarta, Duke’a Ellingtona, Charliego Parkera, nie spotkałem Elvisa. Ale za to poznałem Prince’a.

Ostatni raz wystąpił 14 kwietnia 2016 roku w Fox Theater w Atlancie. Zanim tam przybył, napisał na Twitterze, że jego koncert powinni zobaczyć wszyscy interesujący się muzyką, sztuką, teatrem, seksem i duchowością. Sala pękała w szwach i nic nie wskazywało na kłopoty zdrowotne artysty. Wręcz przeciwnie, był w doskonałej formie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gdy wracał z tego koncertu prywatnym samolotem, poczuł się na tyle źle, że trzeba było awaryjnie lądować w Illionois, a karetka zabrała wokalistę do szpitala. Po badaniach wyszedł na własną prośbę. Niestety kilka dni później znaleziono go martwego we własnej posiadłości Paisley Park. Zmarł 21 kwietnia 2016 roku, miał zaledwie 57 lat.

Był legendą już za życia, nic dziwnego, że w planach jest film o jego życiu. Kto zagra Prince’a?

Kto zagra Prince’a w filmie biograficznym?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Według New Idea, nagrodzony Oscarem występ Rami Maleka jako Freddie’ego Mercury’ego jest tym, co zadecyduje, że to on zagra Prince’a w nadchodzącym filmie biograficznym.

Rami ma obsesję, jeśli chodzi o wcielenie się w rolę, więc zrobienie tego po zagraniu Freddiego będzie dla niego wielką sprawą… no i najwyraźniej jego mama jest wielką fanką Prince’a – mówi informator.

Wirtualna Polska

W zasadzie nie wiadomo jest jeszcze, kto zajmie się sfilmowanie historii tego kolorowego ptaka, jakim był Prince. Przyjdzie nam więc poczekać na informacje na ten temat. Jednak odsadzenie Maleka w głównej roli wydaje się być strzałem w 10.


Nie żyje Prince

Nie żyje Prince

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Rami Malek – Oscary 2019

Rami Malek – Oscary 2019

Rami Malek - Złote Globy

Rami Malek - Złote Globy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie „piosenkarz” – nie obrażajcie pamięci Prince’a. Kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista. Artysta pełna gębą. Ćwoki. Piosenkarką jest Ećka i raczej nie ma porównania.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×