Szukaj

Po latach ujawniono finałową scenę z „Pretty Woman”! Hit wszech czasów miał mieć dramatyczne zakończenie

Pretty Woman to kultowa komedia romantyczna, która podbiła serca fanów na całym świecie. Mało kto jednak wie, że pierwotnie miała mieć inne zakończenie. Sekret ten zdradziła Julia Roberts, która wcieliła się w rolę tytułowej bohaterki.
Pretty Woman

Pretty Woman

Julia Roberts doskonale znana jest publiczności ze świetnej roli prostytutki Vivian Ward w wydanym w 1990 roku filmie Pretty Woman. Bohaterka, w którą wciela się aktorka, zostaje zatrudniona przez majętnego biznesmena Edwarda Lewisa jako ekskluzywna dama do towarzystwa. Para ostatecznie zakochuje się w sobie i wszystko kończy się szczęśliwie. Mało kto wie jednak, że pierwotnie miało być mniej romantycznie.

W jednym z ostatnich wywiadów Julia zdradziła, że Pretty Woman w pierwszej wersji miało nakręcić małe studio filmowe. Szybko jednak okazało się, że nie jest w stanie podołać finansowo, przez co prace nad projektem zawieszono. Po trzech dniach prawa do ekranizacji wykupił Disney. Jak wspominała Roberts, pierwsza wersja miała zupełnie inne, o wiele bardziej mrocze zakończenie:

Wiele lat temu, jednym z moich pierwszych przesłuchań był film o nazwie 3000. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że to oryginalny skrypt Pretty Woman. Ten film był bardzo mroczny, a zakończenie było bardzo ciężkie.

Gwiazda, która za rolę Vivian została nagrodzona Złotym Globem, przyznała, że główną bohaterkę miał spotkać smutny finał:

Miał rzucić w nią pieniędzmi i odjechać, zostawiając ją w jakimś brudnym zaułku – przyznała Roberts.

Ostatecznie jednak zmieniono zakończenie, dzięki czemu film stał się jednym z najbardziej romantycznych w historii światowego kina.

Finałową scenę Pretty Woman możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz: Julia Roberts zmieniła wygląd! Po długich blond włosach nie ma już śladu!

Zobacz: Julia Roberts nie zaszczyciła obecnością czerwonego dywanu na Oscarach 2019. Pojawiła się za to na scenie i skradła wieczór!

Zobacz: 52-letnia Julia Roberts przyłapana bez makijażu! Zawsze jest pomalowana i wystrojona jak na Oscary, a jak wygląda na co dzień?


Julia Robert w Pretty Woman – suknia w grochy

Julia Robert w Pretty Woman – suknia w grochy

Pretty Woman - Julia Roberts na planie filmu (1990 rok)

Pretty Woman - Julia Roberts na planie filmu (1990 rok)

Pretty Woman - Julia Roberts na planie filmu (1990 rok)

Pretty Woman - Julia Roberts na planie filmu (1990 rok)

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×