Szukaj

Poruszający apel dzieci Brada i Angeliny: „Tatusiu, uratuj nas”. Sensacyjne informacje obiegły media

Angelina Jolie znowu nie będzie zadowolona. Tabloid donosi, że jej dzieci nie chcą z nią spędzać czasu izolacji. Wzywają Brada Pitta, żeby zabrał je do siebie.
Brad Pitt, Angelina Jolie

Brad Pitt, Angelina Jolie

Angelina Jolie  znowu ma powód do zmartwienia. Jej dzieci nie chcą z nią spędzać czasu kwarantanny. Proszą Brada Pitta, żeby je zabrał do siebie. Tabloid donosi, że wręcz błagają go o to, a jak się nie zgodzi, to same uciekną.

Dzieci Angeliny Jolie chcą się przeprowadzić do Brada Pitta

Według Star Jolie nie była szczególnie zaniepokojona pandemią Covid-19. Informator mówi, że jej dziwne zachowanie sprawia, że ​​jej dzieci są doprowadzone do ostateczności — i desperacko szukają schronienia w domu swojego ojca. Mówi magazynowi:

Chcieliby spędzać z nim ten czas. W tej chwili ich tata ma naprawdę na nich kojący wpływ.

Według tabloidu sytuacja wygląda tak, że Brad jest gotowy przyjąć dzieci w każdej chwili, czeka tylko na decyzję byłej żony.

Brad jest przeszczęśliwy, że jego dzieci chcą się do niego przeprowadzić, ale oczywiście będzie to decyzja Angie, nie jego. I to zawsze powoduje dramat.

Informator powiedział magazynowi, że 13-letnia córka Brada i Angeliny Shiloh jest szczególnie zdesperowana, by uciec, jeśli Angelina nie zgodzi się po dobroci na jej przeprowadzkę do ojca:

Shiloh uwielbia swojego ojca, a jego dom odbiera jak zbawienie w tych ciężkich czasach.

Dzieci napisały apel do Brada Pitta

Dzieci napisały apel do Brada Pitta

​​Pitt po prostu chce, aby jego dzieci były bezpieczne i szczęśliwe, ale Jolie utrudnia to, ponieważ nie radzi sobie dobrze z pandemią — a sprawy pod jej dachem wymykają się spod kontroli.

Wszystkie dzieci przechodzą fazę preferowania towarzystwa swojej mamy, a potem taty – dodaje informator – Ale teraz czują się znacznie bardziej pewnie w wyluzowanym otoczeniu domu ojca.

Dzieci pary podobno nawet wystosowały do matki apel, w którym proszą, żeby czas kwarantanny mogły spędzić z ojcem. Co na to Angelina? Pewnie wkrótce tabloid doniesie, co nowego w tej sprawie.

Brad Pitt nie pojawił się na gali ze względu na dzieci

Te doniesienia wcale nie wydają się takie nieprawdopodobne, bo Angelina mu od dawna utrudnia życie w kwestii relacji z dziećmi. Brad w ostatniej chwili odwołał swoją obecność na gali BAFTA, na której triumfował za drugoplanową rolę w filmie Pewnego razu… w Hollywood, ze względu na sprawy prywatne.

Prasa plotkarska szybko zweryfikowała powód nieobecności aktora. Okazuje się, że priorytetem było dla niego spotkanie z najstarszym synem – Maddoxem, który w październiku rozpoczął studia w Korei Południowej.

Maddox postanowił, że chce porozmawiać i Brad wszystko rzucił. Bycie ojcem jest dla niego najważniejsze w życiu, więc zrobi wszystko, aby poprawić relację z synem – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia rodziny Jolie-Pitt w rozmowie z „The Sun”.

Podobno finał spotkania nie zadowolił Angeliny. Brad i Maddox podali sobie ręce na zgodę i od tamtego momentu regularnie ze sobą rozmawiają przez aplikację WhatsApp. Dodatkowo za Pittem szaleje Shiloh. Zwłaszcza po tym, jak zaakceptował jej prośbę o zwracanie się do niej per John.

Czyżby Angelina przeczuwała, że za chwilę może zostać sama – bez wielkiej miłości, a jedynie z kartami tarota?


Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta żyły w patologii?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta żyły w patologii?

Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi

Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi

Fotografia: ONS

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ach, taki biedny Pitt alkoholik przez którego cierpiała cała rodzina, ale to oczywiście to Jolie jest ta zla. A on taki piękny, to musi być biedny i bez winy i lepszy. Kobiety, wy idiotki jesteście po pierwsze czytając i wierząc w te bzdury o Jolie, a po drugie nie szanujecie siebie. Facet alkoholik, ale taki piękny, to na pewno idealny – to jest wasze durne myślenie. Nie dziwne, że kończycie w chorych związkach.

 • Gość pisze:

  Kto pisał te bzdury? Nie wstyd wam? Umieszczacie non stop bzdurne teksty na ten tej aktorki, wyssane z palca głupoty. Wstyd podpisywać się pod tym shitem nazwiskiem. Pani Jastrzab nie lubi Jolie, ale za to lubi zbierać kasę na bzdurach o niej. Żenada.

 • Iza pisze:

  No chora babka dziwne ze nikt sie nia nie zajmie a teraz plec zmienia corce..Dramat.

 • Elka pisze:

  To prawda..wielki stres żeby przejść to wszystko i tak miesiącami ,a nawet kąta trzeba czekać żeby dostać dziecko.. Przykre to ,ale tego już nie zmienimy.

 • Prawda pisze:

  Niektóre odpowiedzialne rodziny czekają latami na adopcje, a ta kobieta nie daje sobie rady nawet z sobą,jest niezrównoważona emocjonalnie,ale..,… ma pieniądze!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Ona jest niezrównoważona psychicznie ,dlaczego pozwalają jej adoptować dzieci,jak widać nie są z nią szczęśliwe

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×