Angelina Jolie ma nadprzyrodzone umiejętności. Jej partner powinien mieć się na baczności

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie już wie, kiedy się zakocha. Dzięki nowym umiejętnościom jest w stanie błyskawicznie odczytać intencje z jakimi przychodzą do niej kandydaci na partnera. Jak to robi?

Angelina Jolie po rozwodzie z Bradem Pittem nadal nie znalazła nowej miłości. Wolny czas głównie poświęca dzieciom i swojej nowej pasji.

Angelina Jolie i świat magii

Aktorka zawsze była znana z kontrowersyjnych wierzeń i rytuałów. W 1996 roku poślubiła aktora Johnny’ego Lee Millera, na swoim ślubie wystąpiła w nietypowej kreacji – miała na sobie skórzane spodnie i biały t-shirt, na którym własną krwią wypisała imię pana młodego. Mimo tak spektakularnych wyznań miłości para rozwiodła się w 1999 roku. Kolejnym mężem Jolie był aktor Billy Bob Thorton, dla którego, jako dowód miłości, nosiła na szyi fiolkę z jego krwią.

Związek Angeliny z Bradem Pittem nie obył się bez skandalu. To właśnie romans z aktorką jest uznawany za rozpad poprzedniego małżeństwa aktora z Jennifer Aniston. Plotki głoszą, że Jolie miała rzucić klątwę na Aniston, która planowała z Bradem wspólne potomstwo.

To Angelina zniszczyła marzenia Jennifer o dzieciach –twierdził w 2013 roku informator InTouch.

Angelina Jolie w Londynie promuje Czarownicę 2

Angelina Jolie w Londynie promuje Czarownicę 2

Angelina Jolie wróżką. Jaki kurs skończyła?

Angelina Jolie jako singielka skupiła się nie tyle na poszukiwaniach kolejnej drugiej połówki, co na rozwijaniu swoich nadprzyrodzonych umiejętności ezoterycznych. Talent wróżbiarski gwiazda odkryła u siebie po rozstaniu z Bradem Pittem, kiedy to regularnie uczęszczała do lokalnych wróżek.

Amerykańska prasa donosi, że Angelina odbyła profesjonalne kursy ezoteryczne, dzięki którym potrafi przewidzieć przyszłość. Gwiazda Hollywood posługuje się nie tylko kartami tarota, ale także wróży z kryształowej kuli.

Angelina ponoć twierdzi, że nowa pasja ma ją przestrzec przed nieodpowiednimi mężczyznami, jakich w jej życiu było już wielu.

Wciąż czeka na tego jedynego. Na razie karty przepowiedziały jej samotność – czytamy w InTouch.

Już teraz sugerujemy przyszłemu partnerowi gwizdy, by miał się na baczności. Angelinie oczywiście życzymy powodzenia.


Angelina Jolie w Harper's Bazaar (grudzień 2019)

Angelina Jolie w Harper's Bazaar (grudzień 2019)

Angelina Jolie w Londynie postawiła na wieczorowy makijaż

Angelina Jolie w Londynie postawiła na wieczorowy makijaż

Angelina Jolie - makijaż, Czarownica 2, premiera

Angelina Jolie - makijaż, Czarownica 2, premiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×