Tabloid wziął pod lupę zachowanie ciężarnej Poli Wiśniewskiej. Padło jedno pytanie: „Takie szaleństwa są wskazane w jej stanie?”

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Falco

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Falco

Pola Wiśniewska jest w ciąży. Jej rodzina pokazała, co kobieta robi, będąc w tym stanie. Media pytają o to, czy to na pewno jest bezpieczne.

Michał Wiśniewski od lat jest liderem Ich Troje. Gwiazdor kilkukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego żonami były kolejno: Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner. Jego obecną żoną jest Pola. Wraz z nią wychowuje już syna Falco, a niedawno para pochwaliła się tym, że spodziewa się drugiego wspólnego dziecka.

Mąż Poli ostatnio zdradził nam, w jaki sposób wspiera swoją partnerkę.

Ja mogę ją wesprzeć swoim widokiem i przytulać ją do serca. To jest szóste dziecko Poli, w związku z tym na pewno nie jest łatwo. Jestem z niej dumny, bo ona jest niezwykle dzielna. Poświęca cały czas naszemu synkowi, odwozi dzieci do szkoły rano, więc to jest naprawdę mega poświęcenie – wyjawił.

Ma już też pomysł na imię dla dziecka i to w zależności od płci.

Dziecko nie będzie miało na imię Zdzisława, jeżeli będzie dziewczynką, ani nie będzie Świętopełkiem jeżeli będzie chłopcem. Dowiecie się w odpowiednim czasie. Kolejne to są badania, które wykażą, czy wszystko jest dobrze. Na razie wszystko jest cacy, więc dowiemy się niebawem czy na niebiesko, czy na różowo – pochwalił się.

Wiśniewscy nie kryją, że bardzo oczekują dziecka. Dla samej Poli jest to już szósta ciąża, przez co dużą uwagę poświęcają oni profilaktyce zdrowotnej.

Pola Wiśniewska w ciąży. Takie zachowanie jest bezpieczne?

Wczoraj lider Ich Troje zamieścił na TikToku filmik, który nagrał wraz z Polą i córką, Fabienne. Widać ich na nim, gdy akurat tańczą w rytm utworu Happy, wykonując przy tym skomplikowane układy choreograficzne.

Siema Wiara Dzisiaj trochę potańczyliśmy, przynajmniej próbowaliśmy… Jak wam mija dzień? – napisał Michał.

@mwisniewski

Siema Wiara!😍 Dzisiaj trochę potańczyliśmy, przynajmniej próbowaliśmy…Jak wam mija dzień?😁😜 @Pola Wiśniewska @Fabienne Wiśniewska dc: @terence.io #fyp #fy #foryou #foryoupage #dc #dlaciebie #dance #viral #trend

♬ original sound – IRON GAINS

Wygibasy pokazują, że Pola wciąż jest w świetnej formy, jednak media poważnie zastanawiają się na tym, czy takie tańce w ciąży są bezpieczne. Redakcja portalu se.pl zapytała w swoim artykule:

Czy jednak takie szaleństwa są wskazane w jej stanie?

Co myślicie na ten temat?


Pola Wiśniewska tańczy

Pola Wiśniewska tańczy

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Komentarze

 • Niech te włosy sobie w końcu zmieni ja pisze:

  Wogule na ojca nie pasuje co to za włosy jak on się ubiera gdzie ona ma oczy z takim dzieciorobem z każdą jedna ma dziecko jeszcze jak by mógł to by z doda byl

 • GośćAgata pisze:

  A co to kogo obchodzi pilnuj siebie nienazywaj nikogo dzieciorobem spójrz babo na siebie kim ty jesteś i niedoradzaj nikomu Pola j st kobieto doświadczony Ona wie co robi To ludziska wstrętne rzygać się na was chce Pozdrawiam Michał cało rodzine

 • Fu tfu pisze:

  Co ta baba wyprawia.
  Szóste dziecko w dodatku z takim dzieciorobem.
  Co na to dzieci od innych ojców?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×