Szukaj

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Piotr Woźniak-Starak Instagram, pogrzeb

Piotr Woźniak-Starak Instagram, pogrzeb

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka – kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie słynnego producenta filmowego? Czy znane są już data i miejsce pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak? Co wiadomo na ten temat?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Dzisiaj oficjalnie poinformowano o śmierci producenta filmowego, który zmarł 18 sierpnia w wyniku tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka. Wiadomość ta wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym i tysiącami Polaków.

Zobacz: Firma Piotra Woźniaka-Staraka wydała oświadczanie w sprawie jego śmierci. Słowa rozrywają serce

Wielu zadaje sobie pytanie, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Ceremonia pożegnalna odbędzie się 29 sierpnia o godz. 19:00 w Kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP ul. Anny Walentynowicz 1 (dawna ul. Jaworskiego), Konstancin-Jeziorna.

Pogrzeb Woźniaka-Staraka odbędzie się 30 sierpnia w posiadłości Fuleda na Mazurach – to tam w obecności jedynie najbliższych zostaną złożone prochy Piotra Woźniaka Staraka.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak w pięknych słowach o swojej żonie. Za co kochał Agnieszkę? [WIDEO]

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak – przyczyna śmierci

Wciąż czekamy na oficjalne wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Na razie pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje, z których dowiadujemy się, że podczas wypadku najprawdopodobniej mężczyzna stracił kontrolę nad sterem i wypadł za burtę, podobnie jak jego znajoma. Pojawiły się wieści, że Piotr Woźniak-Starak najprawdopodobniej utonął w jeziorze Kisajno.

Nieznaczna ilość alkoholu w wydychanym powietrzu odnalezionej rano 27-letniej kobiety wskazuje na to, że mężczyzna mógł również być pijany. Na ten moment takie wiadomości nie zostały podane przez policję, a są to jedynie spekulacje podane przez dziennik Fakt.

Zobacz: Instagram Piotra Woźniaka-Staraka był jego oknem na świat. Co publikował? Pierwszy i ostatni post chwytają za serce


Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Woźniak-Starak zmarł na Mazurach

Piotr Woźniak-Starak zmarł na Mazurach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×