Piotr Woźniak-Starak przeprowadza generalny remont w swojej firmie! Nowa nazwa to tylko początek!

Piotr Woźniak-Starak Watchout Studio

Piotr Woźniak-Starak o zmianach w Watchout Studio

Watchout Productions należące do Piotra Woźniak-Staraka i Krzystofa Tereja przechodzi właśnie ogromny remont. Poza zmianą nazwy na Watchout Studio, firma męża Agnieszki Woźniak-Starak doczekała się również nowego logo. Charakterystyczne barwy zostały zachowane, ale teraz jego sercem będzie wilk. Logo powstało w Hopa Studio, które świetnie zrozumiało wizję i oddało nowego ducha firmy w stu procentach:

To, co w najmocniejszym stopniu wyraziło charakter marki, to symbol zespołu Watchout Studio definiowanego jako pełna pasji rodzina, tworząca emocje dla wymagającej publiczności. W obsadzie marki miał znaleźć się zespół – rodzina, którą Watchout Studio buduje, i do której zaprasza utalentowanych twórców. Powstaje dziedzictwo marki oparte o doświadczenie i więź, która ich łączy: instynkt, pasja, kreacja.”  – Marcin Paściak z Hopa Studio

Woźniak-Starak nadał nowemu logo jeszcze inne, ważne znaczenie. Wilk w emblemacie Watchout Studio ma symbolizować odwagę:

 Od początku wiedzieliśmy, że idealnym symbolem reprezentowanych wartości – naszej firmowej rodziny i wieloletniej pasji – będzie wilk. Bądź odważny i słuchaj siebie! To nasz kierunek i tak wybieramy historie. Tak też rozumiemy naturę wilka – wyjaśnił

Nad czym pracuje Watchout Studio?

Poza zmianami wizualnymi, zaszły też poważne zmiany w strukturze firmy. Zatrudnienie kierownika produkcji,  szefowej developmentu, dyrektorki działu promocji i marketingu oraz producentki sprawia, że studio jest teraz w stanie wyprodukować film od A do Z, bez potrzeby sięgania do zewnętrznych partnerów!

Firma ukochanego Agnieszki odnosi coraz większe sukcesy. Niedawno zakończono zdjęcia do produkcji The Coldest Game, która pęka w szwach od międzynarodowych gwiazd i rodzimych aktorów. Niedawno nagrodami obsypano zaś Sztukę Kochania ze znakomitą Magdą Boczarską. Wedle informacji od studia, obecnie trwają prace nad kolejnym dziełem – ma być ono na podstawie powieści znanego noblisty.
Myślicie, że uda im się wybić na międzynarodowym rynku?

Jakie słabości mają gwiazdy? Małgorzata Socha, Kasia Warnke i Agnieszka Woźniak-Starak o swoich uzależnieniach [WIDEO]

Paulina Krupińska o zamkniętej hucznej imprezie w willi Agnieszki Woźniak-Starak: „Jestem ciekawa, czy żałuje tych słów” [WIDEO]

Trzy muzy Dawida Wolińskiego zrobiły show na wybiegu! Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Kasia Sokołowska… Aż ciężko zdecydować, która wyglądała piękniej!


Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak - Bal Dziennikarzy 2018

Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak - Bal Dziennikarzy 2018

Agnieszka Woźniak-Starak w świątecznej akcji WWF Polska

Agnieszka Woźniak-Starak w świątecznej akcji WWF Polska

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem - Listy do M. 3, premiera filmu

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem - Listy do M. 3, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×