Joanna Kulig przeżyła rodzinną tragedię. Mogła stracić jedną z ważniejszych osób w życiu

Joanna Kulig przeżyła rodzinną tragedię

Joanna Kulig w ostatnim czasie osiąga niemałe sukcesy. Aktorka jest rozpoznawalna nie tylko w naszym kraju, ale także za jego granicami, a jej nazwisko staje się takim, z którym liczy się w branży. Okazuje się jednak, że zanim zaczęła być na topie, Kulig i jej rodzina przeszli niemałą tragedię.  Na szczęście zakończyła się ona szczęśliwie.

Aktorka ma czwórkę rodzeństwa, które może liczyć na nią w trudnych chwilach. Dowodzić tego może zachowanie Joanny w momencie w którym jej brat Piotr Kulig zachorował 9 lat temu. Jego stan był bardzo poważny. Mężczyzna przez pewien czas był nawet w śpiączce.

Przez długi czas byłem w śpiączce. Lekarze nie dawali rodzinie nadziei, przeszedłem też śmierć kliniczną – przyznał Piotr Kulig w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Na szczęście mężczyzna się wybudził, ale i to nie zakończyło jego problemów. Piotr miał bowiem uszkodzone struny głosowe. Do tego stopnia, że nie mógł mówić. Konieczna była więc kolejna operacja, której poddał się dwa lata temu. Tym razem głos odzyskał.

Joanna w tym czasie bardzo wspierała brata finansowo. Zwłaszcza, że mężczyzna nie był w komfortowej sytuacji.

Wspierała mnie nie tylko dobrym słowem, ale też szukała dla mnie najlepszych specjalistów. Bardzo pomogła finansowo – to dla nas ważne, bo z żoną mamy na utrzymaniu trójkę dzieci.

Nie da się ukryć, że Kulig w ostatnim czasie osiąga coraz to większe sukcesy, a jej kariera nabiera tempa. Czy ciąża sprawi, że aktorka odsunie aktorskie plany na dalszy plan? Piotr Kulig nie ma wątpliwości:

Długo się z mężem starali o dziecko, więc teraz nie posiadają się ze szczęścia. Jestem pewien, że praca zejdzie teraz na drugi plan – przyznał brat aktorki.

Myślicie, że rzeczywiście tak będzie?

A jednak! Ciąża Joanny Kulig potwierdzona! Znamy płeć dziecka i wiemy kiedy urodzi!

Joanna Kulig podbija Hollywood! Nawet Joanna Krupa nie może liczyć na takie stawki

Ciężarna Joanna Kulig na okładkę francuskiego wydania „ELLE”! Polka robi furorę na świecie!

 


Joanna Kulig ukrywa ciążowy brzuszek

Joanna Kulig ukrywa ciążowy brzuszek

Joanna Kulig maskuje ciążowe krągłości

Joanna Kulig maskuje ciążowe krągłości

Tomasz Kot, Joanna Kulig, Borys Szyc - premiera filmu

Tomasz Kot, Joanna Kulig, Borys Szyc - premiera filmu "Zimna Wojna", Cannes 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×