Nagranie z pijaną Anną Muchą w USA krąży w sieci! Zdecydowała się na kilka mocnych zwierzeń. Teraz się tłumaczy: „Picie to zło”

Anna Mucha z szampanem

Anna Mucha z szampanem

Anna Mucha wybrała się na zimowy urlop do Stanów Zjednoczonych. Towarzyszy jej partner, Jakub Wons. Zakochani doskonale się bawią, a aktorka nie stroni od napojów alkoholowych. W sieci pojawiło się wideo z nietrzeźwą gwiazdą.

Anna Mucha z show-biznesem związana jest od lat. Przed kamerami debiutowała jako mała dziewczynka. Z czasem regularnie zaczęła pojawiać się na wizji, a na brak pracy nigdy nie mogła narzekać. Od ponad dwóch dekad jest związana z wielkim telewizyjnym hitem, czyli M jak Miłość. W telenoweli wciela się w postać Magdaleny Marszałek, a scenarzyści zdecydowanie nie pozwalają się jej nudzić.

Ze względu na sporą popularność zainteresowanie wzbudza też życie prywatne Ani, a w tym sporo się dzieje. Ze związku z Marcelem Sorą wychowuje dwoje dzieci, a obecnie jej życiowym partnerem jest aktor, Jakub Wons. Ania utrzymuje jednak wzorowe relacje z ojcem swoich dzieci, a nawet zdarza im się współpracować.

Pomimo natłoku obowiązków aktora z zaangażowaniem prowadzi też swoje konto w social mediach. Od kilku dni relacjonuje swój wyjazd z ukochanym. Razem z Jakubem wybrali się do USA.

Nietrzeźwa Anna Mucha nadaje do fanów ze Stanów Zjednoczonych

Anna Mucha po świętach Bożego Narodzenia wsiadła do samolotu i wyjechała na urlop do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda na bieżąco relacjonuje swój pobyt za oceanem i widać, że oprócz zwiedzania kolejnych miejsc, doskonale się tam bawi i używa życia.

Gwiazda połączyła się z obserwatorami i wyjawiła im, że nie jest trzeźwa. Później zaczęła swoją opowieść. Młodszych followersów poprosiła też o opuszczenie profilu i niesłuchanie jej wywodów.

Odważę się. Doczekaliśmy się tego momentu, że nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem szalenie ciekawa tego, a to jest cudowne, bo oni to będą oglądać rano. Wspaniałe!. Ja będę nietrzeźwa na tym filmiku, a oni będą wstawali. Jaki jest jutro, dzisiaj dzień? Oni już będą do pracy wstawać – mówiła do fanów.

Nagle słychać było męski głos zza kamery:

Znaczy oni już wstają do pracy…

Ulubienica internautów kontynuowała swoją opowieść:

Ciiii… Proszę mnie nie dekoncentrować. Kończy mi się już filmik – przerwała swojemu towarzyszowi.

Następnie poprosiła o polecenie jej książek związanych z Ameryką, ale nie zabrakło też innych ciekawych zwierzeń.

Nie zmienia to postaci rzeczy, że jestem ciekawa jakie książki… Picie alkoholu jest złe, jeżeli oglądają mnie nieletni, to proszę, przełączcie na jakichś innych idoli. Picie alkoholu to zło. Jakie książki o Ameryce polecacie. Ja jestem głodna i chętna. Jutro będę leżała i grzała swoje boskie ciało i mogę czytać książki – dodała.

Swoje wrzutki Anna podsumowała opatrzyła następującym komentarzem:

Pijana nie sięgaj po telefon!

Ania Mucha znana jest z tego, że nie gryzie się w język, ale tym razem naprawdę poszalała z wyznaniami. Właśnie za tę naturalność i nieprzewidywalność aktorkę uwielbiają fani. Poniżej nagranie z całej opisanej w tekście sytuacji.


Anna Mucha nietrzeźwa na Instagramie

Anna Mucha nietrzeźwa na Instagramie

Anna Mucha nietrzeźwa na Instagramie

Anna Mucha nietrzeźwa na Instagramie

Anna Mucha nietrzeźwa na Instagramie

Anna Mucha nietrzeźwa na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×