Szukaj

Pierwszy wywiad księżnej Kate od 6 lat! Ma ku temu wyjątkową okazję

Pierwszy wywiad z księżną Kate od 6 lat

Pierwszy wywiad z księżną Kate od 6 lat

Wywiad z księżną Kate w filmie o królowej Elżbiecie II

Księżna Kate od momentu zaręczenia się z Księciem Williamem, czyli 2010 roku, nigdy nie udzieliła żadnego wywiadu. Wielokrotnie była proszona o komentarz czy też krótką wypowiedź w programach telewizyjnych i zapraszana na okładki największych światowych magazynów, na czele z Vogue. Nie skorzystała z propozycji, za które wiele gwiazd oddałoby wszystko. Fani rodziny królewskiej musieli się jedynie zadowolić oficjalnymi wystąpieniami Middleton.

Teraz wygląda na to, że wszystko się zmieni. Z okazji 90-tych urodzin Królowej Elżbiety rodzina królewska przygotowuje dla niej niespodziankę – film dokumentalny obrazujący jej życie i okres panowania.

Ma to być dwugodzinny film o roboczym tytule The Queen At Ninety, który zostanie wyemitowany w Wielkiej Brytanii na ITV już tej wiosny. Będzie zawierał komentarze i wypowiedzi wszystkich członków rodziny królewskiej: od księcia Karola i Camilli księżnej Kornwalii po księcia Williama i księżną Kate.

Byliśmy szczęśliwi, że w tym projekcie wzięło udział tak wielu członków rodziny królewskiej. Cieszymy się, ze możemy w ten sposób oznaczyć ten historyczny kamień milowy w życiu królowej Elżbiety – powiedział Nick Kent, producent wykonawczy w Oxford Filmu i Telewizji.

Myślicie, że to będzie hit? Czekamy na premierę.

Brytyjska rodzina królewska

Brytyjska rodzina królewska

Księżna Kate i Książę William

Księżna Kate i Książę William


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×