Szukaj

Paulina Papierska z synkiem spędzili Wigilię w szpitalu. Gwiazda „Top Model” nie tak wyobrażała sobie święta

Paulina Papierska z młodszym synem

Paulina Papierska z młodszym synem

Paulina Papierska nie tak chciała spędzić pierwsze święta z młodszym synkiem. Zwyciężczyni programu Top Model w Wigilię wylądowała z maluszkiem w szpitalu. Co się stało?

Paulina Papierska zasłynęła swoim udziałem w Top Model. Podczas castingów dała się poznać jako piękna, ale bardzo nieśmiała dziewczyna. Swoją skromnością i urodą urzekła jury, które od razu zagłosowało, aby pojawiła się w kolejnym etapie programu.

Przez następne odcinki szła dosłownie jak burza. Chociaż nie była typem przebojowej dziewczyny, to z każdym kolejnym zadaniem radziła sobie wręcz doskonale i przełamywała swoje bariery. Pozwoliło jej to dojść aż do ścisłego finału, gdzie jak się okazało, nie miała sobie równych. Program wygrała, zostawiając rywalki daleko w tyle.

Po zakończeniu modowego show przez jakiś czas o młodej modelce było bardzo głośno. Pojawiała się na okładkach i w sesjach zdjęciowych, jednak jej gwiazda z czasem straciła blask. Papierska zdecydowanie nie próbowała wykorzystać swoich przysłowiowych 5 minut w show-biznesie. Próżno było jej szukać na branżowych imprezach czy pozującej na ściankach.

Paulina Papierska z Top Model jest w ciąży

Paulina Papierska z Top Model jest w ciąży

Zamiast wielkiej kariery, którą zdecydowanie przyniosło jej show TVN-u, Paulina wybrała inną drogę. Razem z ukochanym wyjechała do Norwegii, gdzie udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Paulina Papierska święta spędziła w szpitalu

Papierska doczekała się już dwójki dzieci. Najpierw na świat przyszedł jej synek Gabryś. Chłopiec ma już 3 lata. Zwyciężczyni programu Top Model rzadko pokazuje na swoim profilu zdjęcia chłopca, ale z tych, które się pojawiają, wiadomo, że jest on tak samo śliczny jak jego mama.

Niedawno była modelka pochwaliła się narodzinami drugiego dziecka. Razem z ukochanym doczekali się kolejnego syna, który ma na imię Aleksander. Gwiazda nie pokazywała zdjęć w ciąży i dopiero gdy maluszek był już na świecie, ogłosiła szczęśliwą nowinę.

Pierwsze święta z młodszym synem nie wyglądały jednak tak, jak to sobie wymarzyła. Niestety Wigilię modelka i mały Aleksander spędzili w szpitalu.

Nasz dzielny wojownik – napisała w relacji na Instastory.

Na tę chwilę nie wiadomo, co się wydarzyło, ale troskliwa mama opublikowała na swoim profilu kadr ze szpitalnego łóżka, na którym widzimy, że jej synek jest podłączony pod tlen. Paulinie i małemu Aleksandrowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Paulina Papierska spędziła Wigilię z synem w szpitalu

Paulina Papierska spędziła Wigilię z synem w szpitalu

Paulina Papierska pokazała syna Aleksandra

Paulina Papierska pokazała syna Aleksandra

Paulina Papierska pokazała syna Aleksandra

Paulina Papierska pokazała syna Aleksandra

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×