Szukaj

Ostatnie słowa Kory przed śmiercią zadziwiły bliskich. Siostra gwiazdy: „Zastanawiałam się, jak to rozumieć”

Kora

Kora

Olga Sipowicz znana wszystkim, jako Kora zmarła dwa lata temu. Po kilku latach przegrała batalię z nowotworem. Odeszła w wieku 67 lat. Dzisiaj w rocznicę jej śmierci, starsza siostra wokalistki wspomina ich ostatnią rozmowę.

W tym roku mijają dwa lata od śmierci Kory. Informacja o tym, że wokalistka nie żyje, pojawiła się na jej oficjalnym Facebooku. Wpis tuż po śmierci ukochanej zamieścił jej mąż – Kamil Sipowicz.

Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Wielka artystka, piosenkarka, poetka, malarka. Wyjątkowa kobieta, żona, matka, babcia, przyjaciółka. Ikona wolności – napisał mąż artystki.

Wiadomość ta wstrząsnęła nie tylko światem show-biznesu, ale także licznym gronem fanów artystki. Piosenkarka przez pięć lat toczyła nierówną walkę z nowotworem. Przez cały ten czas starała się być aktywna i nie chciała zniknąć ze sceny. Dopiero na kilka miesięcy przed odejściem zrezygnowała z pracy. Gwiazda, w 2014 roku wyprowadziła się z Warszawy do domu na Roztoczu. Tam też spędziła ostatnie miesiące życia.

Wśród najbliższych osób, którymi była otoczona w ostatnich chwilach była również jej starsza siostra – Anna Kubczak. Dwa lata po śmierci swojej ukochanej siostry zdecydowała się udzielić wzruszającego wywiadu.

Ostatnie słowa Kory przed śmiercią

Kora była bardzo związana ze swoją starszą już siostrą. Gdy wokalistka miała zaledwie 4-latka, razem ze swoją straszą o 7 lat siostrą, trafiły do sierocińca. Tam były zdane tylko na siebie. O tym wszystkim Anna zdecydowała się opowiedzieć w wywiadzie dla dziennika Fakt.

Siostra Olgi Sipowicz opowiedziała również o tym, jak wyglądały ostatnie chwile jej siostry.

Była w Bliżowie na Roztoczu w ostatnim tygodniu jej życia. Byłam przy niej gdy odchodziła. Ona była już nieprzytomna, ale był taki moment, była noc, trzymałam ją za rękę i ona nagle podniosła głowę, popatrzyła na mnie i powiedziała bardzo wyraźnie: „Oni tu są Tadziu”. Tadzio to był nasz brat, który rok wcześniej zmarł. Widziała tych naszych zmarłych z rodziny, a to było na dwa dni przed jej śmiercią. Zastanawiałam się, jak to mam rozumieć? – wyznała Anna Kubczak w rozmowie z „Faktem”.

Siostrze Kory nadal trudno jest pogodzić się z jej śmiercią. Były bardzo ze sobą zżyte, a starsza siostra zdradziła również, że do tej pory nie zdołała wykasować numeru telefonu Kory.

Zobacz także: Stary grób Kory został przeniesiony w sekretne miejsce. Mamy zdjęcia


Kora

Kora

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kora z Madonnami

Kora z Madonnami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×