Oprah Winfrey odcina się od Meghan Markle. Słowa dziennikarki nie pozostawiają żadnych złudzeń

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córeczka Lilibet Diana. Oprah Winfrey została zapytana o dziewczynkę i dała bardzo stanowczy komentarz. Co powiedziała?

Meghan Markle i książę Harry już od ponad roku żyją z dala od monarchii. Małżonkowie podjęli decyzję o tym, by zrezygnować ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej i wyprowadzili się do USA. Na samym początku nie informowali o szczegółach tej decyzji. Wydali jedynie oświadczenie, w którym zdradzili, że chcą żyć na własny rachunek i nadal będą wspierać królową Elżbietę II w jej działaniach. Po roku milczenia zdecydowali się ujawnić prawdziwe powody wyjazdu.

Małżonkowie borykali się z wieloma problemami. Meghan przez stres związany z życiem w pałacu miała nawet myśli samobójcze i nie mogła uzyskać żadnej pomocy ze strony instytucji. Sussexowie udzielili przełomowego wywiadu Oprah Winfrey, gdzie opowiedzieli wszystkim, co ich spotkało. W rozmowie, która zszokowała świat, pojawiły się także wątki rasistowskie.

Odbyła się rozmowa z Harrym na temat koloru skóry Archiego. Co to mogło znaczyć? – zdradziła Meghan.

Oprah Winfrey odcina się od Meghan. Stanowczy komentarz dziennikarki

Oprah Winfrey od wielu lat przyjaźni się z Sussexami. Była obecna na ich ślubie w Londynie, a po przeprowadzce do USA okazała im sporo wsparcia. Legenda telewizji podjęła się przeprowadzenia wywiadu, w którym ujawniła wszystkie przewinienia rodziny królewskiej, których dopuścili się Windsorowie względem małżonków. Dziennikarka współpracowała również z Harrym podczas tworzenia dokumentu The Me You Can’t See, gdzie książę opowiedział co działo się z nim gdy mieszkał w pałacu. Mówił między innymi o uzależnieniu od alkoholu.

Stosunki pomiędzy Oprah Winfrey a Sussexami są bardzo zażyłe. Wielu fanów oraz przedstawiciele tabloidów obstawiali, że to właśnie słynna dziennikarka zostanie matką chrzestną ich córeczki Lilibet Diany, która przyszła na świat kilkanaście dni temu. Sama zainteresowana szybko zdementowała te plotki.

Nie muszę być matką chrzestną. Domyślnie już jestem matką chrzestną – powiedziała w rozmowie z Entertainment Tonight.

Oprah potwierdziła, że spełnia się w innych rolach, a świeżo upieczeni rodzice zdecydowanie potrzebują młodszej osoby do tej ważnej funkcji.

Jestem sąsiadką, przyjaciółką i tak dalej, prawdopodobnie potrzebują kogoś młodszego, aby był matką chrzestną – zdradziła Oprah.

Swoim komentarzem dziennikarka postawiła sprawę jasno. Jak myślicie kogo Sussexowie wybiorą na rodziców chrzestnych córeczki?


Oprah Winfrey – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Oprah Winfrey – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Oprah Winfrey zapowiada wywiad

Oprah Winfrey zapowiada wywiad

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×