Synek Omeny Mensah ma dopiero 4 lata, a już stosuje rady ojca milionera. Jak on wyrósł

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah pokazała synka. Gwiazda rzadko dodaje kadry, na których możemy podziwiać jej młodszą pociechę. Okazuje się, że mały Vincent ma głowę na karku i już stosuje się do cennych rad swojego taty. 

Omenaa Mensah to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd stacji TVN. Na antenie zadebiutowała wiele lat temu i ma już ugruntowaną pozycję w branży. Prezenterka i dziennikarka świetnie czuje się przed kamerą, co oczywiście dostrzegli jej pracodawcy. Jako pogodynka sprawdziła się doskonale nic więc dziwnego, że szybko mogła liczyć na kolejne propozycje współpracy. Gwiazda regularnie pojawia się w kolejnych programach, a ostatnio została gospodynią formatu Wyjątkowe domy emitowanego w TVN Style, gdzie prezentuje perełki architektoniczne.

Omenie doskonale układa się też w życiu prywatnym. Swoim fankom udowodniła, że karierę w telewizji można doskonale połączyć z macierzyństwem. Jej starsza córka Vanessa jest już nastolatką, a uroczy synek Vincent to 4-latek. Zaledwie kilka dni temu świętowała drugą rocznicę ślubu z przedsiębiorcą Rafałem Brzoską. Zakochani powiedzieli sobie tak, podczas pięknej ceremonii, która odbyła się w RPA.

Omenaa Mensah pokazała syna

Omenaa i jej mąż są świetnym duetem nie tylko prywatnie, ale także zawodowo. Małżonkowie wspierają się w swoich licznych biznesach i idzie im to doskonale. Cały czas pomnażają swój ogromny majątek i nie zapominają przy tym o najbardziej potrzebujących. Gwiazda prowadzi własną fundację, która pomaga dzieciom z całego świata, a ostatnio małżonkowie przekazali na WOŚP wyjątkowy prezent, którego cena finalnie przekroczyła aż 200 tys. złotych.

Dziennikarka bardzo prężnie prowadzi swoje profile w social mediach, dzięki czemu możemy podglądać, jak wygląda jej życie prywatne. Ostatnio pochwaliła się kadrami prosto z kuchni, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak przygotowuje pyszny obiad dla swojego męża. Dzisiaj natomiast podzieliła się nowym zdjęciem swojego synka Vincenta, które wcześniej udostępnił na swoim profilu także jej mąż. Chłopiec siedzi na plaży i buduje z patyków domek na piasku. Okazuje się, że skorzystał z rad taty.

Powiedziałem naszemu #littleshar VB (Vincent Benedykt), że każdy prawdziwy facet musi m.in. zasadzić drzewo i wybudować dom. Wziął się do roboty – napisał Rafał.

Jeżeli 4-latek będzie tak skrupulatnie stosował się do wskazówek rodziców, to sukces w dorosłym życiu ma gwarantowany. My patrzymy jednak na to, jak bardzo wyrósł chłopiec. Omenaa rzadko pokazuje jego zdjęcia i stara się nie ujawniać twarzy chłopca, ale wiadomo, że po swojej pięknej mamie odziedziczył burzę loków i rośnie, jak na drożdżach.

Zdjęcia Vincenta w naszej galerii.


Omenaa Mensah pokazała synka

Omenaa Mensah pokazała synka

Omenaa Mensah pokazała synka

Omenaa Mensah pokazała synka

Omenaa Mensah pokazała synka

Omenaa Mensah pokazała synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×