Olga Kalicka z okazji wyborów zmieniła fryzurę! Opinie podzielone, ale jedno się zgadza – wygląda jak klon Eweliny Lisowskiej

Olga Kalicka przed

Olga Kalicka pokazała się w czarnych włosach, w których wygląda jak Ewelina Lisowska. Imponująca zmiana na głowie aktorki podzieliła internautów. I dobrze, bo gwiazda miała do przekazania coś ważniejszego, niż tylko chwilową metamorfozę.

Olga Kalicka zaprezentowała się w nowej odsłonie, czym wprawiła wszystkich swoich fanów w osłupienie. Metamorfoza, choć chwilowa, jest piorunująca. Internauci nie mogą uwierzyć w to, jak bardzo aktorka podobna jest do Eweliny Lisowskiej. Wygląda wręcz jak jej siostra bliźniaczka.

Zobacz: Olga Kalicka błyskawicznie odzyskała sylwetkę sprzed ciąży. Jaki jest jej sekret? [WIDEO]

Olga Kalicka w nowej fryzurze wygląda jak Ewelina Lisowska

Gwiazda Rodzinki.pl zaszokowała swoich sympatyków, gdy na Instagramie w piątkowy wieczór pokazała się w kruczoczarnych włosach. Zmiana jest gigantyczna – długie blond włosy aktorka schowała pod peruką, w której w ogóle nie przypomina siebie.

Zdjęcie odbiło się szerokim echem. I bardzo dobrze. Olga w ten sposób chciała zwrócić uwagę nie tyle na swój „nowy” image, co na temat zbliżających się wyborów:

Pamiętacie, że w niedziele wybory? Ja idę! – napisała aktorka.

Zobacz: Kalicka i Małgosia Borysewicz z „Rolnika” pokazały, w czym wożą dzieci! To dopiero luksus na czterech kółkach!

Olga Kalicka w czarnych włosach. Opinie fanów podzielone

Po takiej metamorfozie trudno ją nawet rozpoznać. Nic dziwnego, że w komentarzach można przeczytać różne opinie, w tym także entuzjastyczne. Niektórzy stwierdzili, że Olga już na stałe powinna zostać przy ciemnych włosach.

  • Brunetka jeszcze lepsza kosa.
  • Czemu nauczycielki tak nie wyglądają?
  • Lepiej niż naturalnie.

Wśród komentarzy znajdował się też niejeden głos krytyczny. Nie wszystkim fanom radykalna metamorfoza idolki przypadła do gustu. Niektórzy starali się to zasygnalizować delikatnie:

  • Twój naturalny kolor włosów naprawdę Ci odpowiada…
  • Ten kolor włosów… NIE.

Kilku obserwatorów stwierdziło, że Olga Kalicka w czarnych włosach wygląda jak… Ewelina Lisowska. Rzeczywiście podobieństwo do gwiazdy hitu W stronę słońca jest ogromne.

Ja tu widzę Ewelinę Lisowską. W pierwszej chwili myślałam, że to ona, tylko, że ścięła włosy.

Choć fryzura Kalickiej wzbudziła mieszane emocje, nieprzekonani fani mogą odetchnąć z ulgą. Wystarczyło kilka sekund, by ich ulubienica wróciła do swojego dawnego, dziewczęcego uczesania.

Zobacz: Olga Kalicka wyprawiła dwie imprezy jednego dnia! Były jej huczne urodziny i chrzciny syna! Opublikowała mnóstwo uroczych zdjęć


Olga Kalicka w czarnych włosach

Olga Kalicka w czarnych włosach

Olga Kalicka – Flesz Fashion Night 2019

Olga Kalicka – Flesz Fashion Night 2019

Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×