Ola Żebrowska zaraz rodzi, a tu taka niedogodność. Wielki brzuszek przyszłej mamy w centrum zamieszania

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. To już ostatnie dni przed porodem, więc żona Michała Żebrowskiego ma już bardzo duży brzuch. Jaką niedogodnością podzieliła się z internautami.

Aleksandra Żebrowska właśnie oczekuje na przyjście na świat czwartego dziecka. Jest już mamą 3 chłopców: Franciszka, który ma już 12 lat, 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Już wkrótce do rodziny ma dołączyć dziewczynka.

To dziewczynka! Kolejne dziecko Francis & Henry jest w drodze. Gratulacje dla naszej pięknej założycielki i CEO Oli Żebrowskiej. Życzymy wszystkiego najlepszego i zamierzamy notować, jak to wszystko robisz – napisano na Instagramie Francis & Henry.

https://www.instagram.com/francisandhenry/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fa72d1fb-7a12-439d-9348-a261ce041980

Póki co Ola Żebrowska odlicza dni do porodu. W najnowszym poście zdradziła, że w ostatnich dniach przed rozwiązaniem ma pewien kłopot z wielkim już brzuszkiem.

Ola Żebrowska ma już bardzo duży brzuch. Jaką to sprawia trudność?

Ola Żebrowska jest już w zaawansowanej ciąży i kilkakrotnie alarmowała, że już prawie rodzi. A to przygotowywała Michała Żebrowskiego do odebrania dziecka w pociągu, instruując go, jak ma odciąć pępowinę, a to myślała, że jej wody odeszły.  Opowiedziała także o niedogodnościach podróżowania w ostatnich dniach oczekiwania na potomka.

Upiekło nam się i nożyczki z Warsu nie były potrzebne. Chociaż cogodzinne korzystanie z pociągowej toalety w zaawansowanej ciąży i w pozycji na narciarza też uważam za nie lada wyczyn. Szczególnie kiedy Twój dwulatek koniecznie musi wejść do środka z mamą – po 3 sekundach obserwowania jak radzisz sobie ledwo utrzymując równowagę nad sedesem, decyduje, że już skończyłaś, zaczyna kręcić zamkiem i szarpać za klamkę, żeby otworzyć drzwi. #mama #juś – pisała na Instagramie.

Teraz zdradziła, że wielki już brzuszek generuje inne niedogodności. Z całą sobie charakterystyczną, rozbrajającą szczerością wyznała, że przy myciu zębów najbardziej to odczuwa.

Coraz częściej podczas mycia zębów opluwam sobie brzuch – napisała.

Pod postem nie brakuje komentarzy rozbawionych internautów:

  • Ten stan kiedy nic już nie spada pod nogi i na podłogę tylko zostaje na brzuchu.
  • Ja nie potrzebuję być w ciąży żeby zapluwac sobie bluzki na brzuchu szczególnie te wizytowe i wyjściowe.
  • Mała niedogodność.
  • Spoko. Ja zostawiałam na brzuchu (koszulce) zawsze to co jadłam. Wszyscy doskonale wiedzieli więc pod jakim znakiem produktowym upłynął mi dzień – piszą.

Zdaje się, że można już odliczać dni do porodu i pierwszych zdjęć córeczki Żebrowskiej.


Ola Żebrowska opluwa brzuch przy myciu zębów

Ola Żebrowska opluwa brzuch przy myciu zębów

Ola Żebrowska - problemy z obrączką

Ola Żebrowska - problemy z obrączką

Ola Żebrowska - problemy z obrączką

Ola Żebrowska - problemy z obrączką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×