Gwiazda Top Model zastąpi Olę Szwed w Ninja Warrior Polska. Na kogo stawia Polsat?

Ola Szwed

Ola Szwed

Aleksandra Szwed nie będzie już prowadziła show Ninja Warrior Polska na Polsacie. Władze stacji zdecydowały się postawić na inną gwiazdę. Kto zastąpi piękną aktorkę?

Ninja Warrior to popularny format, który pojawił się na antenie Polsatu. Zawodnicy, podobnie jak w zagranicznych edycjach stworzonego w Japonii show, muszą pokonać morderczo trudny tor przeszkód. Wśród uczestników poprzednich edycji nie brakowało gwiazd – podziwialiśmy Rafała Maślaka, Andrzeja Młynarczyka, Mateusza Banasiuka, Michała Baryzę, Alana Andersza i Adama Fidusiewicza, a show prowadziła Aleksandra Szwed.

Jednak Pudelek donosi, że to nie ona poprowadzi kolejną odsłonę show. Produkcja postawiła na inną gwiazdę.

Kto zastąpi Aleksandrę Szwed w Ninja Warrior Polska?

Ola Szwed w mediach pojawiła się dawno temu, wydawałoby się, że ma wystarczająco dużo doświadczenia, żeby sprawdzić się w roli prowadzącej format rozrywkowy. Jednak władze Polsatu mają inne zdanie. Według nich aktorka nie sprawdziła się jako gospodyni Ninja Warrior Polska.

Ola nie sprawdziła się w tym formacie. Była zbyt sztywna, a w dodatku nie nawiązywała kontaktu z uczestnikami i resztą ekipy – zdradził w rozmowie z Pudelkiem informator z otoczenia produkcji.

Jak się okazuje, jest jeszcze jeden powód zmian. Stacja postanowiła postawić na influencerów, osoby, które mają wielu obserwatorów i są bardzo aktywne w sieci. Dlatego też miejsce Szwed ma zająć gwiazda Top Model Karolina Gilon.

Stacja zwraca się coraz bardziej w kierunku internetu i influencerów, a Karolina, która ma ponad 400 tysięcy obserwatorów na Instagramie, wydaje się być idealną osobą, by wprowadzić tę strategię w życie – mówił informator portalu.

Karolina Gilon, to koleżanka robiącej karierę w modelingu Karoliny Pisarek z piątej edycji modowego show. Z tym że ona już od dawna zarzuciła marzenia o karierze na wybiegu. Działa w sieci i pracuje w telewizji. Rok temu dostała prestiżową posadę prowadzącej polską edycję programu Love Island. Wyspa Miłości. Wygląda na to, że spodobała się władzom Polsatu. Ciekawe, czy ona będzie wystarczająco wyluzowana i kontaktowa, kiedy zastąpi Szwed w roli gospodyni Ninja Warrior Polska?


Aleksandra Szwed – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Aleksandra Szwed – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Aleksandra Szwed - Miss Supranational 2019

Aleksandra Szwed - Miss Supranational 2019

Aleksandra Szwed - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Aleksandra Szwed - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Komentarze

  • Gość pisze:

    Uważam, że pani Ola świetnie poprowadziła program. Jest profesjonalistką. Karolina Gijon, podejrzanie dużo dostaje ostanio propozycji. Ciekawe czemu. Może to czyjś pociotek? Niestety ten swiatek to czysty nepotyzm…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×