Ola Szwed w rozbieranej sesji rozgrzała internet do czerwoności. Ma na sobie tylko mocny makijaż

Ola Szwed w makijażu

Ola Szwed w makijażu

Ola Szwed wzięła udział w rozbieranej sesji, której efektem pochwaliła się na Instagramie. Ubrana jedynie w makijaż, zachwyciła swoich obserwujących. Jak wygląda? 

Ola Szwed, to jedna z popularniejszych gwiazd. Z polskim show-biznesem związana jest od lat, nic więc dziwnego, że w tym czasie zgromadziła stałe grono odbiorców. Na Instagramie obserwuje ją ponad 80 tysięcy osób. To właśnie z nimi od kilku dni dzieli się niezwykle zmysłowymi zdjęciami.

Zobacz: Ola Szwed w bikini. Ciało obłędne, ale za to jaka fryzura! Nieźle zaszalała

Ola Szwed nago w sesji zdjęciowej. Jest ubrana jedynie w makijaż

Gwiazda niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej. Przed obiektywem pozuje nago, idealne ciało subtelnie przykrywa rękami. Wydaje się, że nie figura w tym przypadku jest najważniejsza. Na pierwszym planie znajduje się twarz gwiazdy i perfekcyjnie wykonany makijaż, w przeróżnych odsłonach.

Na jednym z kadrów dominuje kolor różowy i pomarańczowy, na kolejnym róż oraz brązy. Aktorka raz ma na głowie wianek, by na potem zademonstrować rozpuszczone, opadające na ciało włosy.

Zobacz: Ola Szwed poprowadzi nowy hit Polsatu! Dla niej samej warto będzie oglądać show!

Ta jesienna sesja rozbudziła wyobraźnię internautów. To oni pod fotografiami zostawili mnóstwo komentarzy, w których podziwiali zarówno odwagę, jak i urodę Szwed:

  • Jak zwykle piękna.
  • Nawet w negliżu Pani pięknie wygląda.
  • Pięknie i zmysłowo.
  • Uroczo, przecudnie.
  • Aleksandra, tak pięknie, tak wyjątkowo 🙂
  • Jakie ciałko.

To nie pierwszy raz, kiedy Ola zaprezentowała swoją nagość. Aktorka miała 20 lat, kiedy w sierpniu 2010 roku pojawiła się na okładce najsłynniejszego magazynu dla mężczyzn. Odważne zdjęcia, na których prezentuje zgrabne ciało, wywołały pozytywny oddźwięk.

Czy żałuje takich sesji? Wręcz przeciwnie. W jednym z wywiadów sprzed lat Szwed przyznała, że to fantastyczne doświadczenie:

Myślę, że gdy mój syn zobaczy te zdjęcia za, powiedzmy, 20 lat, będzie ze mnie dumny! Nawet jeśli po latach ktoś próbuje je wykorzystać by w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób, wbić mi szpilę, to i tak mam poczucie, że nie miałam i nie mam się czego wstydzić – opowiada na łamach Faktu

Zobacz: Mistrzowska odpowiedź Oli Szwed na pytanie o związek Barona i Julii Wieniawy! Gwiazda pokazała niesamowitą klasę [WIDEO]


Ola Szwed nago w jesiennej sesji

Ola Szwed nago w jesiennej sesji

Ola Szwed w makijażu w nagiej sesji

Ola Szwed w makijażu w nagiej sesji

Ola Szwed ubrana jedynie w makijaż

Ola Szwed ubrana jedynie w makijaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×