Szukaj

Dwóch braci wydało fortunę by wyglądać jak Brad Pitt. Efekty są opłakane

Brad Pitt przemoc wobec dzieci

Brad Pitt ma swoich “sobowtórów” w Stanach Zjednoczonych

Fani posuwają się do różnych szaleństw, by chociaż trochę zbliżyć się do swoich idoli i zasmakować ich popularności. Fanka Popka przypłaciła to wzrokiem, ale zwykle chodzi o podobne stylizacje, fryzury czy tatuaże, które wyrażają podziw dla gwiazdy i miłość oddanego wielbiciela do jej twórczości – lub niej samej. Od czasu do czasu zdarza się jednak ktoś, kto nie cofnie się przed niczym by być podobnym do swojego idola.

Dwóch braci z Arizony, Matt Schlepp i Mike Schlepp zdecydowali się na drastyczny krok. W celu upodobnienia się do Brada Pitta, obaj przeszli serię skomplikowanych i poważnych zabiegów chirurgicznych. Na łamach programu MTV I Want A Famous Face rodzeństwo zaistniało po raz pierwszy, ale w światła reflektorów wrócili dopiero, gdy wydali 15 tysięcy dolarów by przybliżyć swój wygląd do przystojnej aparycji słynnego gwiazdora.

Wśród serii bolesnych zabiegów była między innymi korekta nosa czy wszczepienie implantów w policzki. Choć to wszystko wydaje się być niesamowicie nieprzemyślane, bracia są szczęśliwi:

Zrobiłbym to jeszcze dziesięć razy. To zdecydowanie pomogło mi w podrywaniu dziewczyn. Idę ulicą i widzę jak się na mnie patrzą, jak szeptają między sobą. Przeszliśmy przez tak dramatyczne zmiany, że dziewczyny, których od dawna nie widziałem, nie mogły przestać się na mnie patrzeć i mówiły, że zaraz będą płakać – wyjawił jeden z bliźniaków

Porwalibyście się na coś takiego?

Brad Pitt wystrzelił prawdziwą petardę! Rzekomo jest teraz szczęśliwy bo uwolnił się od pięknej Angeliny Jolie! Nazwał swoje małżeństwo „trwającym 12 lat piekłem”!

53-letni Brad Pitt ma ognisty romans z seksowną bardzo znaną księżną?! To dopiero sensacja!

Angelina Jolie zalała się łzami i wyznała całą prawdę! Brad Pitt triumfuje!

 


Czy zdecydowałabyś się na operację plastyczną?

×